Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #103174 üzenetére

    Akkor marad a továbbiakban is egy kókler banda. És max annyi remény lehet, hogy növelik a bitratet azoknál ahol van rá szávszél. Melleselg a vége így az lesz, hogy ez az egész csak annak a maroknyi usernek lesz előrelépés, aki nem a gyökkettő sávszéllel rendelkező tömeges ADSL2+ vagy VDSL hálózatokon van, mert hát nekik semmivel se lesz jobb, max egy minimálisat akkor, ha codecet is váltanak h265-re, valami hardverben komolyabb STB-ék bevezetésével.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

  • OldMike

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #103174 üzenetére

    A cikkből nekem az jött le, hogy időbeni ütemezéssel háromféle kapcsolódási mód lesz:

    Okostévés alkalmazások (Android is, és a gyártók saját tévés szoftverei is)
    Új típusú set-top boxok
    A meglévő set-top boxok tuningolása

    Azt hogy az utolsó mire lesz elég, nem tudom, nyilván nem tudja majd mindazt, amit az újfajta box tud. Inkább csak arra, hogy ne kelljen több százezer boxot egyből kidobnia a T-nek. El tudok képzelni olyat, hogy egyszeri felárért kaphat az előfizető új típusú boxot (ha akar), a díj pedig marad.
    Nekem például még nem WebOS-es okos LG tévém van, amire már biztosan nem lesz új IPTV szoftver, tehát szükségem lesz boxra (újra vagy feljavított régire).

    Egyébként meg jó lenne, ha nemcsak a sávszélesség emelkedne, hanem az elérhető HD csatornák száma is (ez nyilván a tartalomszolgáltatóktól is függ), valamint az egyidejűleg streamelhető csatornák száma is. Ha már óhajokról is szó lehetne ;]

    [ Szerkesztve ]

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák