Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    nálunk anyukám részéről semmi gond nem volt. irodában dolgozik, ott Word, Excel, Outlook. a baj ott kezdődött, hogy egyszer megkért, hogy hadd ülhessen már le a gépem elé itthon netezni. ez volt kb 1 éve. ma már a netet simán és gond nélkül használja, ismeri a Google-t, úgyhogy nála különösebb gond nincs.

    apukám más ügy. :) szakács lévén túl sok köze nincs a nethet. nála az volt a level 1, hogy egyáltalán elfogadja a NET létezését. ezt úgy oldottam meg, hogy jómúltkor beszélgettünk vmi autós témáról, és volt egy kérdéskör, amivel nem jutottunk dűlőre. kértem 2 percet, beromboltam a szobámba, megnéztem neten a korrekt dolgot. ezután csak pislogott, hogy honnan szereztem be ennyi idő alatt az info-t. :D néha megkér már, hogy nézzek meg vmit. illetve filmet nézni hajlandó leülni a gépem elé (TV-jüknél nincs DVD, és a múltkor sikerült megszereznem az Elit Alakulat-ot DVD-n). szóval szépen, nyugisan haladunk.

    fentebb olvastam, hogy ha a TV elállítódik, már jön a telefon. amikor megvettük a mostani TV-nk + video-nk, pöpecre beállítottam. 1 hét múlva kapcsolom be, minden tök máshol van. anyukám rámnéz: csak fel akartam venni a videorol... :( YÁYY :Y a csúnya az volt benne, hogy a video bekapcsolása nélkül, csak a TV-vel ügyeskedve próbálta meg. akkor elmondtam a dolgokat, meg is értette. (ezt azóta már többször bebizonyította... :D)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • anulu

    félisten

    válasz Flameus #45 üzenetére

    F1 szimulátor? Grand Prix 4-nél nincs jobb!

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Aktív témák