Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mahoo

    csendes tag

    Hazimoziknal letezik mar ez a topik, de "sima" sztereoban nem talaltam.

    Szeretnenk a parommal zenet hallgatni, a leheto legjobb minoasegben. Termeszetesen adott anyagi keretek kozott szeretnenk ezt elerni, ami lassuk be, nem tul magas, brutto 150e jo magyar forintocska.
    Mi lenne a forras? Leginkabb netes stream illetve van nehany CD-enk.

    Elkezdtem utanaolvasni, h ebbol az osszegbol mit lehetne kihozni.
    Szembejott a Denon m41 minije, ami nem halozat kepes, de egy chromecast-tal fel lehetne okositani.

    Aztan jott a Denon ceol n9, ami sok mindent tud, de sok helyen olvastam, hogy a halozati kapcsolata eleg instabil. Minosege az m41-hez viszonyitva meg nem tudom.

    Olvastam olyat is hogy a ezen igenyek kielegitesere, tokeletes lehet egy aktiv hanszoropar is, pl.:
    Edifier r1850, Audioengine a5+, klipsh r-15, stb.
    Lehet, nem tudom. Valamiert odzkodom ezektol a cuccoktol. Jobban szolnak ezek mint az m41?

    Vegul, jott a kegyelem dofes, miszerint jobban jar az ember, ha vesz egy studio monitort, pl JBL LSR305 es egy DAC-ot melle. Chromecastban is van, de az nem olyan jo.

    Apropo, DAC. Egy azon DAC alakitja at a m41-ben a CD-rol jovo illetve az optikai bemeneten erkezo digitalis jelet? Vagy ez mashogy mukodik?

    Szoval, gozom sincs, hogy mit kellene venni, ezert is kerem a segitsegeteket, velemenyeteket, amit elore is koszonok!!

    U.i.: ha pl emelnem a limitet 200e-re, akkor ebben az arsavban mar meg lehetne mondani a tutit?

Új hozzászólás Aktív témák