Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Zsiba #5 üzenetére

    ''..............Mi az, hogy nem használod ki a procid?.............''

    nem akkarok villódzani vele... de én csak linuxozok, meg tanulok (C prg. lang.), TEREP-2...., háló.... most haverokkal Half-Life, Sven Co., CS, Starc Craft.... erre elég lenne egy 500-733 MHz-s cerka is...... nem szeretek jáccani... csak komoly dolgkra szeretem használni.....

    régebben phoshoppoltam.... de a proci arra is jó volt, talán memböl télleg kérte volna az 1 Gbyte RAM-ot....... :)

    ''.............Próbáld ki az ArchiCad 8-at a saját gépeden, aztán egy P4-3.06GHz-es 1GB Ramos gépen.................''
    ilyen példákra gondoltam.... :) de az más kérdés, hogy elviselhettelenül lassabb-e, vagy pedig nem sok a különbség..... mondjuk itt biztos nem lehanyagolható ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • tildy

    nagyúr

    válasz Zsiba #5 üzenetére

    Nem kellenének, ha értelmes programozók értelmes módon értelmeset alkotnának.Ergo :szarul vannak emgírva a programok.Bezzeg a régi szépidőkben, mikor még azt a 64 kilobájtot is optimalizálni kellett!!

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák