Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (Bundás)

    addikt

    @2001-es történet:

    ******** bikóz of gaming to Athlon 750 MHz, GeForce2 MX (vagy Riva) baba VGA, memória, miegymás > pár napra rá már viheti is haza az akkori tini-kocka álmát Bandika. No mehet a GAME!
    Ám játék közben fagy, csak 3D-ben, sehol máshol. Tapasztalat és szakértelem híján vissza a boltba az említett problémával, a folyamat: (ránézésre)
    Bolt: biztos az oldal tápos ház miatt túlmelegszik a CPU : házcsere
    Bandika: -1500 Ft, hazamegy, gép fagy, visszavisz
    Bolt: biztos a CPU hűtő nem elegendő, csere FOP32
    Bandika: -2000 Ft, hazamegy, gép fagy, visszavisz, csinálják meg mert unom már ezt (pupertás előadásban)
    Bolt: rendben 3 nap múlva nézzek vissza
    Bandika: a vastag betűseket összeolvasva @szd+ elegem van hazamegy

    Hétvégénegésznapjátszom pénteki napon a boltban épp a gépem előtt ültek és büszkén mutatták: nem fagy! Fut rajta a zene, másolnak a DVD-ről, plusz HDD 2 HDD másolás mind egyszerre, ez a gép az ÁSZ! Két órája semmi se történt (ezek szerint 2.9 napig csak ott ült a gépem a raktárban).
    Nézek, mondom leírtam világosan, 3D-ben fagy, játék közben, nem másolás közben! A válasz annyi volt, hogy nekik nincs idejük játszani. :D Nézek, mondom elég ha a 3Dmark nevezetű programot elindítja, ott az ikon az asztalon, azzal általában lefagy. Háát ezek a programok nem megbízhatóak, amúgy se játékra való a PC. Nézek, kicsit megszeppenve, nem tudom minek ajánlották JÁTÉKra a dzsíforsz kártyát... Mondom más driver-el esetleg,
    alaplaphoz nem kell semmi? Áhh, ez a legfrissebb VGA driver, hisz a CD-n volt, meg nem kell semmi, majd átadják a gépet, hogy nincs mit tenni.
    Kétségbeesésemben a szemközti PC boltba átsurrantam másnap "alkatrész érdekelne" ürüggyel, mivel a régi fagy. A tag alaplap csipkészlete utáni vágyát kielégítve azonnal mondta: "nincs fent Via driver", így látatlanba, nevettem: hiszen ehhez nem kell ilyen! És láss csodát kellett. :C

    [ Módosította: Racecam ]

Új hozzászólás Aktív témák