Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Иван #29774 üzenetére

    Gondolkodtam rajta, és ez így szerintem nem lesz jó. Gondlom, hogy az illető a saját fiókjával is használta a kártyáját, csak vett valamit az évek alatt. A kártya adatok pedig rögzítésre kerülnek a rendszerben. Ha nem is a "rendes" csoport, de a security részleg biztosan meg tudja nézni, hogy mely fiókoknál használták ezt a kártyát. És ebből látni fogják, hogy ezek egyike sem volt a te fiókod. Miért pont neked adnák vissza a fiókot? Miért nem neki?

    Apukád banki elszámolását is elfogadnák arról a hónapról, ahol látják, hogy megvette az Orange boxot. Gondolom ez meg pláne nincs meg. Esetleg ha elektronikus havi értesítést állított be magának, akkor még van egy pici esély arra, hogy a szerveren még megvan.

    Mivel a te fiókodat még nem zárolták, most kellene lépned. Én a helyedben vennék valami akciós játékot vagy olcsó dlc-t. Már 0,99 €-tól lehet kapni ilyet, és akkor lenne bizonyíték a saját nevedre. Fizetni meg bankkártyával vagy PayPal-al tudsz.

    Ha nincs kártyád, számlád, akkor szerintük nem létezel, vagy trükközni akarsz valamiért.

Új hozzászólás Aktív témák