Hirdetés

Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    Szijasztok!

    Nemregiben olvastam rola, hogy megjelent ez a kis csoda - nosza, lehuztam a demojat. (Regelnek mindenfele szuperlativuszt meg mindent, egyelore meg nem erzem a feelinget).
    Szoval, amit idaig lattam belole. DX7-es letere nagyon szep (najo, a bolygok eleg viccesek :DDD)
    Fizikaja ugy kozepes (kozel sem olyan mint amit igertek, kulon zavaro az iranyitas modok kozotti valtas), de nem tul zavaro.
    Robbanasok, lovesek gyonyoruek.
    Kell benne biza dokkolni (ismeros? Wing Commanderben is kellett ugyi, de az olyan bena volt :DDD).. de egyszeruen nem megy... tisztara mint ez Elite-ben :DDD
    Ja, egerrel,billel,joyal vezerelheto. :)
    A demot le lehet tolteni innen: [L]http://www.starshatter.com[/L] - allitolag ez fullos, csak 60 perc utan kilep.
    Nezzetek meg, szvsz erdemes. X-Wing maniakusoknak nagyon ajanlott (azaz nekem). Kar, hogy nem olyan felelmetesen jo a fizikaja mint az I-Warnak (fullgazzal tekeres, gazo el, Z tengely koruli fordulo, majd fullgaz erre a hajo megall mint a covek :DDD), de azert hatarozottan nem rossz. :)
    Kikapcsolodasnak felettebb kellemes...

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

  • Szali

    tag

    Én most próbálgatom, már csináltam néhány küldetést. hát az AI szerintem néhol csonthülye, volt olyan, hogy szóltam a kísérő cirkálónak, hogy lője az ellent, az meg fogta magát, megállt lőtávolon kívül, és nem volt hajlandó semmilyen noszogatásra beindulni, engem meg jól szétlőttek.:(
    A grafika nem rossz, viszont néhol megjelennek olyan waypointok az űrben, amik a mapen nincsenek jelölve. Ez vagy egy bug, vagy én vagyok hülye....:)
    A dokkolás tök könnyű, csak leszállási engedélyt kell kérni és akkor a repülőtér vagy a hordozó (attól függ mire kell leszállni) ''kivilágítja'' a leszállási utat. Amúgy a dokkot olyan 100 méter/seccel kell megközelíteni, a dokk szája előtt közvetlenül futómű ki, majd átváltasz oldalnézetbe és lehetőleg a középvonalon repülsz be a hangárba. Nem szükséges leszállni, egy bizonyos pont után automatikusan leszáll magától, vagy Mission complete lesz még mielőtt leszállhatnál.

    Szeretném kiprószálni a Multiplayert, erről tud valaki valamit, hogy lehet vele neten játszni?

    ''Ha vízen akarsz járni, tudnod kell, hol vannak a kövek''

Aktív témák