Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz rt06 #36228 üzenetére

    amibe a napi melo utan meg plusz energiat kell olni

    Na emiatt van, hogy napokig még csak a gép közelébe sem ülök (otthon) :K
    Ezért maradjunk inkább a manapság divatos "casual starcraftos" megnevezésnél.

    Persze ettől függetlenül van, hogy előjön belőlem a hardcoregamer mint pl. tavaly a dio3 megjelenésénél és inferno diablo killig kb. hozzám sem lehetett szólni, de az ilyen hirtelen fellángolásaim olyan gyorsan fejeződnek be amilyen nagy elánnal belekezdtem.

    Xbox GT: nozsolt

  • icons

    addikt

    válasz rt06 #36228 üzenetére

    Ez már elég közel van egy filozófiai fejtegetéshez, hogy mégis mi az élet értelme? (az, hogy pl gazdag legyél, sok tudásod legyen, vagy hogy boldogan tegyél bármit, amit teszel.)

    (#36227) Tuco Ramirez
    Ugyanez van az összes helyi ismerősömmel. Mindenki infósnak tanul, és kb 3000 játék felett vannak, bronz, silver körül. Tegnap játszottam 4v4-et, és utána egy görög sráccal cseteltünk (nem igazán volt világos, hogy amikor 2 zerg van ellenünk, és őket még nem scoutoltam (mert persze azt is én csinátlam:D) miért expel zergként? Természetesen early poolt kaptunk, és vége lett a játéknak). Utána játszottunk pár meccset, és ő is 3000 játék körül volt. Ami az érdekessége a dolognak, hogy jobban játszottam, mint ő (minden meccsen jobb volt a statom, nagyobb seregem, több ölt egységem stb) már lassan cirka 200 meccsel a hátam mögött. És ugyanez van az itteni ismerőseimmel is. De mégis játszanak, és nem zavarja őket. Nekem pedig nagyon fontos, hogy feljebb kerüljek, azért küzdök, hogy végre ne silver vagy gold címer díszelegjen ott:).
    Viszont az oktatóvideók nézésével leálltam, illetve most arra sincsen energiám, hogy "feláldozzam" a játékokat a tanulás oltárán. Ennek ellenére próbálok fejlődni, és eddig egészen sikeresen török felfelé.
    Mielőtt meglett volna a játék, single playert párszor játszottam, de 5 meccsnél nem többet. Utána beleszerettem Husky közvetítéseibe, és hónapokig szinte minden nap 2-3at megnéztem. így mire elkezdtem játszani, már több képem volt a játékról, mint néhány ismerősömnek (a szobatársamnak pl tippje sincsen, hogy a zerg hogy működik. Esetleg hogy a protoss egységeknek milyen tulajdonságai is vannak. De nem is zavarja:D Viszont nekem nagyon rossz nézni, ahogy játszik, nem használ control groupokat (épületekre sem). Amit mondjuk én még AoE2ben sajítottam el (tehát volt RTSes előéletem). Meg az a rossz, amikor megkérdezi, hogy nem játszunk-e, és hát...nem szívesen játszom vele, mert mindig marine, tankra megy, és 10 perc körül expel. Ugyanazt csinálja minden áldott játékban:))

Új hozzászólás Aktív témák