Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz Rage47 #24 üzenetére

    3-4x én is láttam már, teljesen 1x 3dben a moziban, és tervezem ezt megismételni, a többi meg netre feltöltött gagyiminőségűen.

    Igazából nekem 3 esemény vitte el a hátán az egészet(Luke-Kylo szál, Holdo tette és Kylo+Rey vs Praetorian őrok) és 2 karakter (Kylo Ren és Luke Skywalker).
    -Szerintem nagyon jó lett Luke sztorija és Mark Hamill is jól alakítja szerintem.
    -Amikor Holdo megfordul és fénysebességgel belemegy Snoke hajójába és a csend erejét is jól kihasználták.
    -Amikor ketten harcolnak az őrök ellen, szerintem nagyon jól néz ki, meg a végén a fénykardtörés is.

    Karekterekből meg Kylo és Luke nagyon ott vannak, a kettejük sztorija, a végső "harcuk", a múltbeli események. Viszont csalódtam Snokeban és Phasmaban. Phasmának állítólag volt egy jó jelenete, de kivágták. Snokeot meg remélem visszahozzák.

    Ezenkívül nyilván sok idiótaság volt benne, és a végén sokat dobott volna, ha Rose nem menti meg Finnt, de megértem azt aki már 5x látta, nálam 4/5 pont megvan. (A VII-nél jobb volt)

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák