Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #360 üzenetére

    Zsomi, ha gepet iden akarsz epiteni, akkor 1150-es foglalat, es eghy 5th generacios 4790K, vagy 4690k ha I5.
    Z97-es alaplap es mehet is a mandula, ez meg jo par evig eleg lesz. Ha megnezed az Intel konfigok nem nagyon veszitenek az ertekukbol, ugyhogy akar ha jovore jon valami utos AMD proci, amire en is szamitok, akkor eladod ezt es veszel egy AMD konfigot. Erdemes hasznalni egy mar bejaratott technologiat, nem pedig mindig a legujjabbat megvenni csak mert uj :) AMD-nel is vartam 2 evet, ez a Z97 nem tunik annyira veszesnek, raadasul kell az egyik projektemhez, asszony sem sir, mert az AMd lapot - procit eladom majd, igy mindjart nem akkora lepes.

    DDR4 meg alakul, majd jovore jo lesz. Uh lenyegeben egy proci-alaplap cserevel 2 evig van egy jo geped. tegnap ota ezen porgok, mar kineztem magamnak a kombot is, Asrock OC Formula Z97 es egy 4970K. Nem piros de most ez kell a melomhoz meg a jovo evi terveimhez... :U

    Ahogy AMD az elmult evekben szepen lenditett elore a PC is par kereken ugy erzem az a ZEN utos kis darab lesz, megkoronazando az eddigi erofesziteseket. En is arra varok. :)) Majus 6-an AMD szepen kiadja a 2016-os roadmapot, addig izgulhatunk, az mar csak egy honap meg egy kicsi.

    (#362) .tnm: en mostanaban elegge sokszor vagyok igy, most mas erdekel, a jatekok nem kotnek le, csak ideig oraig, neha talalok valami gyongyszemet, es vegigjatszom (Metro sorozat, Wolfenstein) amugy meg olvasgatok, forumozgatok, probalgatok uj dolgokat meg mindig kitalalok valamit hogy mit miert halasztok el egy kicsit :)

    Majd amikor mar alakulnak a komolyabb modulok egyben meg SQ42, hat meg majd a megjelenes, akkor kell igazan aktivnak lenni. En sem fogom valoszinuleg ejjel nappal tolni, de jo lesz.

    Most elvezem a gep fejlesztegeteset, alkatreszek cserelgeteset, neha kis tuning, aztan valami mas.

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák