Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Celtis #46763 üzenetére

    Csúnya lenne, ha a routerhez lenne köze. - nem feltétlenül, nekem volt ilyen esetem egy TP-Link WDR3600-assal ami a Dune-vel nem szerették egmást illetve egy Synology router és egy laptop közötti Wifi-kapcsolat megzavarta egy másik gép egerét és billentyűzetét, mindkét esetben a routerek cseréje volt a megoldás, semmi mással nem sikerült megoldani, illetve de, TP-Link esetében CFW volt a másik megoldás (OpenWRT) ami jól is működött amig le nem cseréltem egy komolyabbra, Synology-nál ez nem állt rendelkezésre.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • petakpa1

    őstag

    válasz Celtis #46763 üzenetére

    Pedig valoszinuleg TP-Link - Sony TV inkompatibilitás van. Kiprobaltam egy olyan felallast, hogy fogtam egy laptopot, amiben egy modern Intel 7260 wifi kartya van, ami kepes 300 Mbps el kapcsolodni a TP Linkre, es Windowsal megosztottam a wifin bejovo netkapcsolatot a laptop Lan portja fele, a Lan portot pedig osszekotottem egy cross link kabellel a TV-vel. Igy mar TV-n is 70-80 Mbps sebesseget mertem. Tehat csak akkor van gond a Lan sebesseggel, ha kozvetlenul TP-Linkre kapcsolodik a TV.

    Termeszetesen tobb kabelt is kiprobaltam TP-Link es TV kozott, de mindig nagyon gyenge Lan sebesseg volt az eredmeny.

    Mas eszkozoknek nincs gondja a TP-Linkel. Szamos pc, laptop, siman megy vele akar Gbit/sec kapcsolati sebesseggel is.

    TV vel viszont nem szeretik egymast Lan-on keresztul. Wifivel OK.

    "... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

Új hozzászólás Aktív témák