Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Petya084

    újonc

    Sziasztok!!
    Pár napja vásároltam egy Sj7 kamerát!! Gondolom,és tudom hogy rengetegszer volt már ez a kérdés,olvasgattam is utána már,de nem tudom eldönteni hogy milyen memóriakártyát vásároljak bele,ami megfelelően működik a kamerával!!! Olvastam itt hogy valakinek bezöldül a kép,valakinek darabos,valakinek szétesik a kép,nem ismerte fel a kártyát,stb...Nem szeretnék ebbe a hibába bele esni,és feleslegesen pénzt se szeretnék kidobni az ablakon!! (megveszem,kibontom,és nem jók a felvételek esetleg nem jó kamerába,stb,stb..)

    Szóval ebben kérném a segítségeteket!!!
    32-GB-os kártyát szeretnék egyenlőre..Honnan érdemes rendelni,(budapesten bolt is szóba jöhet)
    Mire kell figyelni,milyen márkákat kezel a gép??Milyen adatok szerepeljenek a kártya leírásában?

    Ha esetleg tudtok linket adni hogy honnan és melyiket vásároljam ami biztosan jól működik,azt megköszönném!!! Természetesen hazai boltok érdekelnek,nem ebay,meg a többi külföldi!!

    Köszönöm Előre is!!!!! :)

  • Petya084

    újonc

    válasz Ticsu #185 üzenetére

    Hello!!
    Köszönöm a gyors választ!!
    Ez a kártya ami neked van az U1-es,és ha jól olvastam akkor az írási sebessége 20MB/s!! Az olvasási sebessége meg 95MB/s!!
    Egy picit utána olvastam és azt írják hogy az U3-as kártya illik ebbe a sportkamerába!! Annak az írási sebessége 90MB/s,az olvasási sebessége meg 95MB/s,és az írási sebesség számít (szerintem)!!!
    Itt volt egy hozzászólás amiben linkeltek egy videót!!

    U1 vs U3

    [link]

    Látszik a különbség....
    Amúgy egy árban van mind a két fajta memóriakártya ha jól vettem észre...
    Azért köszönöm a segítséged!!

    Amit megtudtam,és amit én szeretnék az egy 32GB-os U3-as kártya!! Már csak egy megfelelő márka hiányzik,amit kezel a kamera rendesen!!!
    Meg ha tudtok üzletet,webshopot,ahonnan meg is tudom rendelni,meg köszönném!!!

Aktív témák