Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz sgergi #166 üzenetére

    Pedig ki lehet fogni a piacon, igaz gyorsan el is viszik.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Macskalány

    csendes újonc

    válasz sgergi #166 üzenetére

    Sziasztok,
    én rátaláltam erre a fain játékra. Én most 22-es szinten vagyok.
    Szerintem érdemes a Youtube-os Masterclass-t megnézni, ha még nem ismeritek.

    Én a VU Towert hanyagolom, illetve lassabban fejlesztem. A hajót csak akkor érdemes csinálni,ha egyébként mindegy neked,mit adsz el, mert a kulcsok kellenek, hogy mást építs. Nekem pl. van egy beach questem,amihez a Sailormen's pier kell, de előbb két területet fel kell oldj, egy körhitát kell vegyél és egy világítótornyot. Valamint kellenek a kulcsok a sulihoz, buszhoz és minden egyébehz,ami klassz cucc.
    Ha néha invesztálsz 5€-t az nem gond, de okosan kell felhasználni. Pl. én a gyárak, boltok teljesítményét a városi raktárat fejlesztettem belőle (és aranykulcsot is vásárolnék most már a mostani eszemmel).

    https://www.youtube.com/watch?v=PD4ShWvO-AI

    Egy másik tipp, ha még nem is veszel semmit a tőzsdén, érdemes csak úgy ellátogatni a szomszédokhoz,mert klassz ajándékokat kapsz tőlük. Vagy pl tőlük és Danieltől felvásárolni olcsón a cuccot, és eladni max áron. Sokat csinálom. Még valami: ne adjátok el a fogaskereket, kipufogót, kamerákat, és a többit,mert bajban lesztek a város fejlesztésénél. Sajnos az elején én eladogattam őket,mert kellett a lóvé.
    Nem tenném mégegyszer,mert most kicsit kicsi a városom már 170 000 embernek.
    Felhőkarcolókat 20-as szint felett tudtok építeni, a város saját magát fejleszti felhőkarcolós metropolisszá. Az elején csak lakocsis, falusi hangulaat uralkodik a városban, de annak is megvan az izgalma. :)
    Csalást nem ajánlok, abban semmi kihívás nincs. :P
    (Sajna okan vannak, akik cheatelnek.)
    Viszont most már nagyon kellenének olyan emberek,akikkel kereskedni tudok.
    Ki szeretne a városommal kereskedni? A google játékok profilomat megírom pn-ben aki kéri.

    Normális vagyok, a hangok is megmondták. :D

Új hozzászólás Aktív témák