Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Imilenni #524 üzenetére

    Megtaláltam, így már tudtam kiről van szó, kifarmoltam a rávalót, de szerintem ezt csak később lehet felhasználni. Csak azért nem volt meg, mert kétszer fizettem neki és utána csak sövegelt, nem jött elő a kereskedés. Viszont ha már ennyit szenvedtem vele akkor csak ránéztem Lady Butterflyra. Elsőre majdnem lement, innentől nem volt szívem otthagyni. A lovashoz képest nem is volt vészes, sokkal jobban elkaptam a ritmust. Összesen talán 5-6 try volt, második nekifutásra nagy lett az arcom és gyorsan megbosszulta :DDD
    Ezen felbuzdulva még a bikát is levágtam, nem is volt annyira vészes (10try talán). Bár amikor két try is arra ment rá, hogy nem volt hajlandó letaposni a többi mobot és azok is zargattak akkor azért szentségeltem.
    Most viszont tényleg pihi, kicsit szétnéztem a kastélyban, de egyik oldalon egy lándzsás miniboss van, aki majdnem max HP-ról oneshotol, a másikon meg a tető van tele valami új mobbal. Azok ellen egyébként megköszönöm a tippeket :DDD A legjobb az volt, mikor valahonnan beugrott egy és páros lábbal oneshotolt :Y
    Esetleg mehetek egyenesen, ott csak négy (?) muskétás van egy minibossal.

Új hozzászólás Aktív témák