Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz Elims #5094 üzenetére

    Rém egyszerű az egész. Ha arra kerül a során temessék el velem a konzoljaimat. Habár a haveroknak azt mondtam nem kell majd nagy felhajtás, dobjanak csak bele egy kukába. :DD

    Nekem úgy tűnik PS1-hez kell majd memória kártya. A 3rd party gyártók közül melyik megbízható?
    Sunflex márkájút tudok a legkönnyeben beszerezni.
    Emlékszem régen volt utángyártott kártyám, szerette elfelejteni az adatokat. Resident Evil végigjátszása közben jól jött. :(((

    A Vaterán van Shenmue, de lehet csak az első rész.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

  • t256

    őstag

    válasz Elims #5129 üzenetére

    Pedig én félek a szürke típustól. Régen volt egy SCPH-5502 típuszámú gépem. Sajnos kifogtam a legrosszabb olvasófejjel szerelt példányt. Akadtak az átvezető videók, időnként játék közben is erősen beszaggatott.

    Többször volt szervizben olvasófej állításon, egyszer volt tárcsa- és motorcsere is.
    Emlékszem örültem, hogy végül eladtam.

    Ha tudsz Budapesten szervizt, ahol még foglalkoznak ezzel a géppel jöhet az infó, akár privátban is.
    Most egy PS one-t (fehér) néztem ki. Alig használt, habár mostanában nagyon sok hirdetéshez ez van írva.
    Azért is keresek szervizt, lehet jobban járok, ha olvasófej cserével kezdek.

    Nézegettem PS 2-őt is hát az inkább 10000 Forintnál kezdődik, de pár éve adtam el az enyémet, most hirtelen nem vennék még egy olyat.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák