Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz ibenny #33479 üzenetére

    Szerintem olyan 0.8-1.5% az, ami elfogadható/reális, ha 3g-n vagy, és megy a gmail, gtalk meg még 1-2 frissítgetős widget, app (időjárás, K9, stb). Persze ez is sok mindentől függ, pl ha gyenge a 3g jel, akkor megugrik a fogyasztás, illetve ha mozogsz, és a telefonnak folyton tornyot kell váltania, az sem tesz jót az akkunak.

    A mérés nem lehet teljesen pontos, de ha több napon át azt látod, hogy a több órára letett telefon óránként 2%-ot vagy annál többet eszik, az már biztosan nem optimális. Ilyenkor lehet elkezdeni kutatni, hogy ezt mi okozza, általában valamilyen app/widget a ludas.

    A 12 óra alatti 21% kb a határon van, de mivel több, mint 1.5% / óra ezért ott már érdemes lehet megnézni, hogy ezt mi okozza.

    Itt a fórumon már 2-en is írták, hogy 1% vagy az alatt eszik a telefon 3g-n (azt mondjuk nem írták, hogy ezt 1650-es, vagy 2000-es akksival érték el), ez már mindenképp jó eredménynek számít. (Persze itt is érdemes sok órát figyelni, mert 100-ról 99%-ra sokkal lassabban esik le a töltöttség, mint mondjuk 24-ről 23%-ra.)

    Nekem olyan 1.2-1.5% körüli érték szokott kijönni, ezzel elégedett vagyok.

    Dive ever, work never.

Aktív témák