Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Csiga69 #5308 üzenetére

    Ha megnézel egy S2011-es 3960-at, nem sokkal tud többet, mint egy "sztenderd" 6 magos xeon. Annyival biztos nem, hogy érdemes legyen lecserélni azzal a bődület magas többletköltséggel. Annyival bizony nem tud többet. Ha most megnézzük, egy Q6600-as quadot még mindig 20k körül szeretnének eladni, miközben a 920 ára be-benéz a 30k alá. A ddr2-es ram ára, ha csak olyan deszkád volt a quad mellé, többszöröse a ddr3-nak. Szal, sztem valahol most az S1366 kinőtte magát best buynak, amiről én anno, nagyjából pont egy éve írtam is egy rövid bejegyzést.. Önmagában az 1366-os "sima", asztali i7-es proci nem jó választás szerintem, mert többnyire zabálnak, nekem ez - ahogy a fenti egyik, villanyszámlával kapcsolatos kommentem van - sokat számít..:DDD. A ddr3-as ram árak a béka segge alatt, vicc összegből lehet 8 gigát venni, vagy ennek a többszörösét. Lehetne a gépben a mostani ramnak háromszorosa is, de minek?:D.
    A Q9550-nek a RAC-a kb 2000-2200 volt, ami azért elmarad a 920-tól bőven. Jó lesz ez a proci sztem..:D

Új hozzászólás Aktív témák