Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bling5630

    csendes tag

    Sziasztok! Ruby On Rails Fejlesztői pozícióba keresek munkatársat magyar partnercégünk számára, amennyiben érdekesnek találjátok a pozíciót, vagy tudtok valakit, akinek releváns lehet, akkor a puskit@pbert.eu e-mail címen, vagy a 20/928-9809 telefonszámon tudtok érdeklődni. Üdv, Püski Tamas:)

    Ruby on Rails Fejlesztő
    Munkavégzés helye: Budapest
    Feladatok:
    • Ruby on Rails alapú megoldások fejlesztése, továbbfejlesztése

    Elvárások:
    • Ruby nyelv és a Ruby on Rails keretrendszer ismerete, minimum 1 év tapasztalat
    • Relációs adatbázis-kezelés ismerete (SQL, postgreSQL)
    • WSDL/SOAP technológiák ismerete
    • Verziókövető rendszerek használatának ismerete (Git, Github)
    • XHTML & CSS, Javascript, AJAX/Jquery, JSON, UI ismerete
    • Modulok önálló fejlesztése és dokumentálása specifikáció alapján
    • Önálló információszerzéshez megfelelő angol nyelvismeret
    • Dokumentációs készség

    Előnyök:
    • Kommunikációképes angol nyelvismeret
    • Linux Server ismerete
    • Bootsrap.css

    Amit kínálunk:
    • Érdekes, változatos feladatok
    • Szakmai fejlődés támogatása
    • Rugalmas munkaidő

    Érdeklődni tudtok a puskit@pbert.eu címen vagy a +36/20-928-9809 telefonszámon, bármi kérdésetek felmerül, keressetek bizalommal!