Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3wind

    csendes tag

    Ritkán olvasok ilyen sztorikat, de jó a kis lelkemnek, hogy nem csak engem próbálnak baleknak nézni. :D

    Kéregetőknek általában nem adok, rosszabb napjaimon, főleg ha nagyon rámenős, akkor el is küldöm a fenébe. Az utolsó ilyen fickó viszont szentül állította, hogy azért kell a pénz, mert a bor egy új fajtáját akarják kifejleszteni a haverokkal. Jót röhögtem magamban, aztán elküldtem. Amúgy sincs általában nálam kp. csak ha szükséges.
    Egyszer viszont sikerült bedőlnöm, bár csak később kapcsoltam, de megszántam a fickót, 500 forintba nem haltam bele. Öt órás út volt mögöttem, ültem a buszmegállóban, egyszer csak odajön egy fickó, leül és megkérdezi hogy zavarhat e. Nem akartam köcsög lenni, mondom persze, mondja. Na akkor nekiállt a sztorinak, hogy telefonálnia kéne, de nincs nála pénz, a mobiljával nem tudom mi a fene volt, cukros, stb. a busz meg későn jön, had telefonáljon. Egye fene, volt nálam apró, kapott. Mondja meghálálja, most vett egy tabletet, el van zárva, menjek vele odaadja. Na, itt már sántított a dolog, plusz késő este volt és amúgy se vagyok olyan hülye, hogy idegenek után mászkáljak jó eséllyel nem létező tabletek után. Na de később se szállt le rólam, még több pénz kellett volna neki. Na akkor fordult a kocka, én kezdtem kamuzni. Megmondtam neki, hogy diák vagyok, nekem is már csak annyi pénzem van amivel haza tudok jutni, ha beledöglök se tudok adni többet. Nem hátrált, én se, végül feladta. Bár azért nagyon hálálkodott és közölte, hogy a városban dolgozik, itt és itt, ha arra járok keressem meg és visszaadja a pénzt. Nem vert a földhöz az a kevés pénz, amúgy is tudtam a végén hogy jól át lettem baszva, így nem naná, hogy nem utaztam fel és próbáltam megkeresni. Többe került volna mint amivel lehúzott.

    Ezek után többet senkinek, bár ilyen "megható" sztorival senki se jött hozzám azóta, csak kéregetnek.

Új hozzászólás Aktív témák