Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    válasz igori #9 üzenetére

    Azt is nezd, hogy csokkent a kepatlo is, igy a kisebb felbontas nem olyan zavaro. Illetve pont a kissebb felbontas miatt a gyengebb SoC sem eszreveheto :)

    Ha izmosat akart volna, akkor Mi4C de az mar mas kategoria (arban is)

    En amugy Baratnom noverenek rendeltem most egy Redmi note Dual sim-et, nekem meg egy Mi3-am van. Haver Mi4-et vett, es mindannyian nagy megelegedettseggel hasznaljuk :) Amikor megvettem, eldontottem, soha mas telefont, csak Xiaomit! Koroket ver az egyeb androidos telokra, a MIUI hozza az iOS egysegesseget, optimalizaltsagat, de megmarad az android szabadsaga.

    [ Szerkesztve ]

  • UnA

    Korrektor

    válasz igori #9 üzenetére

    Szerintem a telefonok már elérték azt a fejlettséget, hogy a specifikációt már szinte nem érdemes nézegetni. (Persze az alsó kategóriát érdemes elkerülni, főleg Android esetén...) Ha jól működik, akkor nem a chipset vagy Full HD tesz boldoggá - főleg, hogy egy ekkora telefonon ennek semmi értelme.

    Nekem is Redmi2 van, még nyáron vettem, mikor a régi telefonnak összetörtem a kijelzőjét, és azóta is mindig elégedetten használom. Mindent tud, amit kell, gyors, és még a két SIM kártyát is nagyon profin kezeli. A MIUI is nagyon bevált, főleg az, hogy rendszeresen adnak ki javítást, és a jogosultságokat is tökéletesen kezeli mindenféle Android update nélkül. Aki látta már, hogyan működik ez iPhone esetén, annak nem kell magyarázni, nem is értem, hogy lehetett enélkül az Androidot kiadni.

    [ Szerkesztve ]

  • vlevi

    nagyúr

    válasz igori #9 üzenetére

    Most a visszalépés divatját éljük. De már pár éve így van, Kínában mindenképp.
    Például volt vagy 3 éve az MTK6589 chipset, amivel készült sok teló, aztán a végefelé kijött a 6582, és társai, ami kicsit más órajellel, visszabutított GPU-val, és aprópénzért adtak.
    Ugyanez a mostani MTK67xx sorozatnál.

    Mostmár amúgy tényleg ott vagyunk hardverben, hogy egy szint fölött már nem érdekes, mi van benne. Esetleg a kamerákban lehet különbség. Például a dogee x5, vagy x5 pro. Hasonló hardver mint ez, aprópénzért adják, de a vacak kamera miatt nem fogja megvenni az, aki 1-1 képnél többet készít a telefonjával.

    "Használnál Galaxy s5-öt az oda-vissza lealázza a s4-et"
    Az csak azt jelenti, hogy a samu direkt csinál lassú vackot, hogy utána tudjon jobbat :D
    Viccet félretéve, a legfelül lévő (vagy magát annak tartó) telefonokban persze, vagy mindíg új. Gyorsabb, nagyobb, szebben csillog, és mégdrágább, mégtendibb, mint az előző, hogy vegyék.

    [ Szerkesztve ]

  • BrianDK

    tag

    válasz igori #18 üzenetére

    Snapi 400 és 800 között valóban hatalmas a különbség. Viszont ezek még 32 bites SOC-ok, a 410 meg már 64, amihez igaz, hogy kéne a Lolli, hogy a rendszer ki tudja használni, de akkor is modernebb egy kicsit. Én elégedett vagyok ezzel a választással, tényleg bejön a telefon. Bírja a kemény napi nyüstölést simán, eddig még nem fagyott le egyszer sem. Tényleg jól össze van rakva.

    iPhone 7, Redmi Note 9

Új hozzászólás Aktív témák