Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eslkinghun

    újonc

    Sziasztok!
    istentudja mióta olvasom a mobilarena oldalát de eddig nem tartottam fontosnak hozzászólni semmihez!
    ez lehet az én szegénységi bizonyítványom. viszont látom itt a sok pro-és konrta hozzászólásokat, ezért éreztem hogy most kivételt teszek. nagyon örültem ennek a tesztnek és nem is gondoltam hogy találkozom ezzel ilyen hamar mo-on. munkából adódóan sokat utazom és sokat tartózkodom kínában... tavaly okt-nov-ben végig náluk voltam. tanuja voltam az mi3 hájpnak ami kint érte az országot.. hát mondhatom nem volt semmi! azóta szinte megbabonázva vártam hogy jan1 től végre kezemben legyen ez a telefon. persze dec elején hazajöttem így hát csak az mi2s-t tudtam magammal hozni. nem szégyellem 40 éves korom ellenére egy igazi "kügyübuzi" vagyok tehát minden igazi újdonságot megveszek... ha nem tetszik eladom! kínai utam előtt soha nem hallottam az mi ről. de kint szinte mindenkinek ez volt a kezében tehát vettem egyet.. nemhibába! az MIUI által egy olyan világ van a kezemben amit a munkám során szinte lehetetlen nélkülözni. talán itt olvastam egy jó mondást amit nagyjából tudok idézni: amíg nem ismered nem hiányzik de amint nincs a birtokodban megáll az élet! szóval mi2s volt nekem 2 hónapig mert nem tudtam venni mi3-at még akkor kint!
    kapcsolataim által megbíztam embereket hogy vegyenek nekem és küldjék el nekem amint tudják! de mindenki problémákba ütközött a kint beszerzés miatt! szóval letettem róla...
    kb 4-5 hete vettem angliában egy nexus5öt mert a párommal állandó harcban állunk ezzel! tényleg jó kis telefon!
    de mióta szereztem egy mi3-at a magyar forrásból van összehasonlítási alapom! ez egy csoda! a cikk szinte minden szavával egyetértek! a nagysága az elején zavarbaejtő! a kamera folyamatos fókuszálása zavaró. de mivel minden héten van korrekció ez sztem 1-2 hét és javítva lesz! talán ezzel a rommal foglalkoznak a legtöbbena világon. biztos nem vagyok anniyra hozzáértő mint Ti fiatalaok! de állíthatom hogy ez a telefon a legjobb ami eddig a kezemben volt! próbáljátok ki!

Új hozzászólás Aktív témák