Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Xaels #8 üzenetére

    Szerintem az a baj, hogy filmként nem működik. Nem vagyok nagy Hellboy fan, nem tudom mennyire adja vissza a képregény hangulatát/stílusát és a korábbi Ron Pearlman féle filmek se tetszettek annyira.

    De ez a 2019-es hellboy marhára olyan mintha lett volna egy csomó ötlet, meg pár tehetséges costum/character designer és akkor ezeket úgy összedobálták egy filmmé valahogy. Egy csomó olyan része van a filmnek amik csak egymás mögé rakott jelenetek, nem alkotnak egységet. Túl sok a flashback, túl sok a duma, amikor egy információt simán lehetne egy rövid jelenettel is megmutatni ahelyett, hogy elmondják.

    A karakterek nem szerethetők, nincs igazán jellemfejlődés sem. Nem tudom, hogy ez a rendező sara, vagy a forgatókönyv volt eleve gyenge, esetleg a stúdió szólt bele indokolatlanul sokszor. Az egész film elég hullámzó, de sajnos a csúcspontok sem igazán a kiemelkedő hanem az elfogadható kategóriát nyaldossák.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák