Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz snecy20 #10 üzenetére

    A WRC 3-nak volt pedig a legjobb karrier módja. Az 5 szinte mindenben rosszabb volt annál, meg a 4-nél is. 5-10 eurókért szoktam behúzni az 1-2 évvel korábbi részeket, annyit megérnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • D.Va

    senior tag

    válasz snecy20 #12 üzenetére

    Elég sületlenségeket hordasz össze te is... (már elnézést a stílusért, de többségében sületlenség...)

    1 - Hang

    Én WRC 5-el 3 féle hangkártyán is játszottam (épp melyik volt aktív) van alaplapi integrált, Creative SB Z, és egy külső firewire-s Focusrite profi studio hangkártyám. Egyedül a studió-s cucc-nál volt néha hogy "eltűnt" a hang, de ezt pár másik játéknál is tapsztaltam, nem csak a WRC-nél. De ezt nem is rónám fel, mert ez nem egy gamer hangkártya.

    2 Fizika

    A legnagyobb baromság: idézem a szavaidat: "viszont a szimuláció része, fizika, törésmodell megrekedt azon a sok évvel ezelőtti konzolos szinten. Persze ami még elment 15 éve a Pro Rally 2001, még V-Rally idejében, az ma már nagyon kevés"

    Itt leszögezném hogy a WRC 5 előtti játékokat ne vedd alapul mert a WRC 5 óta teljesen új csapatnál van a játék, tehát NULLÁRÓL kezdték a fejlesztést, és ez az első autós játéka a studio-nak.
    A WRC 5 egy nagyon arcade, és nagyon nehezen vezethető (de tanulható) fizikával, irányítással volt, az elején én is borzalmasnak találtam, de aztán nagyon belejöttem.

    A WRC 6 már sokkal jobb volt mint a WRC 5, 1 év alatt nagyon sokat fejlődött a fizika, és a force feedback is!!!
    Ja hogy te gamepaddal vagy bill-el bénázol? Mert azzal lehet hogy szar, akár a Dirt Rally vagy az etalon Richard Burns Rally. Normális autós játékhoz normális kormány kell. Vagy ha te arcade élményre vágysz, akkor miért akarsz élethű játékot? Szimulátor külső nézetből meg gamepaddal? WTF?

    A WRC 6-hoz képest a fizika, az irányítás, a force feedback megint sokat fejlődött. A WRC 5 höz képest meg a WRC 7 egy óriási fejlődés. Több száz órát beleöltem, szóval nem a levegőbe beszélek.

    Nem magam akarom fényezni de aki fikáz itt mindent alaptalanul össze vissza az nézze meg ezt a WRC 5-ös gameplay-emet. Ezt én toltam G27 kormánnyal. A WRC 5-öt mindenki fikázta, én mégis tudtam a hibák és kompromisszumok ellenére élvezni, és igazi ralli-s stílusban küldeni.

    [link]

    (bocs a videó minőségért, nem vagyok jútuber, szóval nem tudom hogy kell jobb minőségben feltölteni, a gépemen a videó tűéles volt, de a youtube feltöltés valamiért agyontömörítette.)
    A videóban nem a grafika meg a borzalmas hangok a lényeg, hanem hogy bemutassa, még akár a gagyibb WRC 5 sem volt olyan gáz fizikájú, irányítású mint ahogy sokan lehúzták. (néhány levágás direkt van a videóban, mert WRC 5-ben sok volt az útlevágós csíter, így a jó idő érdekében muszály volt nekem is levágni kicsit a kanyarokat)
    A WRC 7-ben meg még sokkal durvábban lehet küldeni...

    [ Szerkesztve ]

  • D.Va

    senior tag

    válasz snecy20 #14 üzenetére

    Hát a Codemasters ért nagyon a hangulatkeltéshez.. Sok játékuknál már a menüben azt éreztem hogy ez most nagyon jó játék lesz... :K Az atmoszféra mindig nagyon jó volt a Colin/Dirt gémekben.

Új hozzászólás Aktív témák