Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz kenwood #49 üzenetére

    Szerintem tök jó volt, én többek között a xiaomi-k miatt mentem ki, azt nem látod kirakva az Mediamarktban..

    Nagyon pozitív benyomást tettek kijelző, minőség stb. Jól megvolt szervezve szerintem. Possible Games srácok tök szimpatikusok voltak, jót beszélgettem velük, le is töltöttem a játékukat, sajnos az ingyenes kuponról lemaradtam.

  • fairi

    addikt

    válasz kenwood #49 üzenetére

    Nekem sikerült a splitVR kipróbálnom, hát amit ott mutattak csalódás volt. Először kaptam egy bugot, újraindítás után végre működött a dolog.
    Elvileg ez nagyobb szobába van elképzelve így volt egy csúnya gond, ha nem csoszogva mentél nagyon lassan akkor elkezdett az egész világ hullámozni,olyan érzést adott mintha nagyon sokat ittál volna, egész világ zselévé változott. Aki kipróbálta vagy lassan mozgott (zombitempó) vagy úgy járt mintha túl sokat ivott volna és közben földrengés. persze hosszú kábelt húztál magaddal amibe belegabalyodtál,ezt a HTC Vive-nál is tapasztaltam. Western játék volt, amibe forgolódtál és magad köré csavartad a kábelt.

    Kép pixeles grafika elég kezdetlegesek voltak és a szemmel körbejárható látótér nem elég tág, túl sokat kell forgolódni. HTC Vive is tapasztaltam akadást a képben forgolódás közben, mikor gazfickókat kerestem.

    Erre a forradalomra is bukás vár, vagy pár év kiforrja magát is tényleg élvezhető lesz a cucc.
    maga a VR nem új dolog, de talán most már van technikai háttér, de csak erőse talán.

Új hozzászólás Aktív témák