Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz BomiBoogie #44 üzenetére

    Végre egy normális érvelés. Én tök szerencsének éreztem magam, amikor a 76-os trolin az ülésbe huppanva a lábam telibekapott egy elfekvő PS One-t. Igaz se kontroller se semmi, de fillérekből meg lettek a tartozékok. Aki emlékszik rá, az végképp nem volt egy erőgép, de marhulni és jó társaságban szórakozni tökéletes volt vele. Ki nem xarta le hogy egy 82cm-es katódcsöves TV-n pixel halmazokból állt a Crash Bandicoot. A társaság volt a lényeg és az hogy jót szórakozzunk. És ahhoz hogy egy játék élvezetes legyen, nem feltétlenül szükségeltetik hozzá überkirály grafika. Konzolról PC-re ugorva egy pár pixeles, de örök darab, ami ma is lekötne: Halo, Carmageddon, GTA Vice City vagy akár a 3, Fallout, CoD, Mohaa stb.

    Én is jó géppel rendelkezek, mégsem verem itt az asztalt, hogy fúj konzol. Az egyik inkább arra jó, hogy most már tényleg korrekt képi megjelenítés mellett a haverokkal jót marhulj. A PC meg a (játékok terén) az igényesebb játékosok terepe, akik egy FullHD monitoron nem 720p-ben szeretnének játszani. A lényeg, hogy mindegyiknek meg van a maga varázsa. ;)

    (#47) coolpet
    Azt a rakat f0s tápot most felejtsd el. :D Inkább egy 10-15k felárral 650-700W minőségibb Seasonic vagy Corsair. De csingacsguk belsős CM? Eh... felejtős.

    Jó a konfigod, bár az az 1GB VRAM-os 6870 aligha elég egy Metro 2033 vagy Oblivion játékhoz, de akár egy GTA V-höz. Inkább szépen elfutnak rajta a gamezok FullHD-ban, de nem maxon. :N

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák