Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    Sokkal több ilyen cikk kéne, és sokkal szélesebb körben kellene terjeszteni, hogy akinek eszébe sem jut néha feltenni a kérdést, hogy "jó, de tulajdonképpen minek?" annak elültesse a bogarat a fülébe, aki meg hasonlóan gondolkodik az kapjon egy kis biztatást, hogy nincs egyedül. Mert ahogy ez az egész most kinéz... Elkeserítő. Hamarabb fog elfogyni a tiszta ivóvíz meg az összes fa a bolygóról, mint hogy rájöjjön az ember, hogy mennyi szemetet gyártunk, konkrétan maga alá piszkít az emberiség. Csak egyelőre a föld alá, távoli országokba meg az óceánba, ahol nincs szem előtt. Még. És az már sajnos kevés, hogy én próbálok észnél lenni, meg a gyerekeimet is erre nevelni, itt már nagyon lehetetlen mértékű, globális észhez térésre van szükség.

    A hülyeség kora / Age of stupid (youtube)
    Dear Future Generations: Sorry (youtube)

    u.i.: és nekem senki ne jöjjön azzal, hogy akkor én haladás meg fejlődés ellenes vagyok, mert szerintem fölöslegesen turbózzák az egekig az ezer féle mobil SOC-ot, mert aki ezzel jön az az alapokat nem érti. "Ésszel, apám, ésszel!"

    (#30) dabadab

    És amikor gyakorló apaként/anyaként nem tudod miért sír a gyerek, akkor majd ez az app fogja megmondani? :N

    [ Szerkesztve ]

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    válasz eszterencs #67 üzenetére

    Sőt, még akkor is ha meg van fázva! :) Á, egyébként biztos a program annyira intelligens, hogy kiszűr minden ilyesmit. Vagy ha nem, akkor meg a konfekció gyerekekre jó, a többiek meg a természetellenes szelekció áldozatai lesznek... Idiocracy... (Állat jó film! :DDD Bár keveseknek fekszik Mike Judge idiotizmusnak álcázott cinikus humora.)

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák