Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegitossj7

    addikt

    válasz Shing #45 üzenetére

    Witcher 3 több mint 40%-át PC-re adták el. Úgy, hogy nincs benne semmilyen védelem. Semmi az ég világon.

    Az emberek azt veszik meg, ami jó, a konzolosok meg a szart is megveszik, mert nem tudják milyen lesz játék közben. Erre van a kalózkodás. Meg lehet állapítani mi a szar és mi nem az. A Codokat meg ne lepődjünk meg, ha lekalózkodják. Petákot nem érnek.
    Foglalkozzanak a játékkal, az optimalizálással, ne a hülye védelemmel, mert tök fölösleges.

    Egyedül az E-könyvek esetében értem meg azt az okot, hogy nem képesek megvenni 16 ezerért a 300 oldalas könyvet.

    Játékok más tészta. Legyen benne JÓ multi, Jó Single player és ennyi. Meg fogják venni a PC-sek is. De még a Jó Multi is elég lenne, már annyira lejjebb adta az ember igényét.

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

  • Exelsior

    senior tag

    válasz Shing #6 üzenetére

    SZerencsétlen Unity még most is szarul fut épp most nem rég adtam túl rajta és megvettem PS4-re mert belefáradtam hogy szaggat vagy lassú és sokat droppol. Hiába a sok patch. Nem mindnekinek telik i7-re meg 980-ra vagy titán-ra.

    Batman-re visszatérve:

    Remélem, hogy ennél nagyobb viszhangot is kap majd a dolog. Nem rossz májúságból, semmi rossz indulat nincs bennem, de elég volt már abból, hogy ha én PC-n szeretnék játszani, akkor a kiadó/fejlesztő a játék nem kevés áráért arcon köp engem. (Ha jól tudom a sajtónak csak PS4-es példányokat küldtek tesztelésre. nem véletlenül). És ez nem az első a sorban. Emlékezzünk csak vissza a BF4 startjára, a legutóbbi botrányos félkész AC-ra -de ide lehetne venni a Ubi másik "nagykutyáját" a Watch Dogs-ot is (bár ott legalább megjelenés előtt, kisbetűkkel és halkan ugyan, de közölték, hogy közel sem lesz olyan a látvány, mint ahogy azt elhintették).

    Érdekes mód, egy CD Projekt meg tudja tenni, hogy eltolja a startot, és lerakják 2015 év játékát a Witcher 3 képében. (Ami még így is bőven tartalmazott hibákat, és day one javítást, de így is egészen más minőség lett.)

    Persze, nem új keletű a dolog (Kotor 2? Valaki?). de a cikk tárgyát képző játék, az idióta seasson passal együtt 100 euró steam-en.

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák