Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    válasz Sinesol #278 üzenetére

    Olvasgattam végig az hozzászólásokat és hát 1-2 eltekintve sok fröcsögés van itt is...pl "vegyél konzolt, hagyd meg a régi kártyád, ne akarjál ilyen meg olyan felbontást, vedd a régebbi gpu -t" (amit nem is értek,hogy mondhatja ezt valaki mivel 2x olyan drága a régi most mint az új lesz majd tehát vegyek trabantot porsche áron ? :D )

    Aztán NA végre kimondta valaki az értelmes igazságot! Köszi Sinesol :R

    A végére még annyit,hogy lehet itt mondani azt,hogy külföldön ki mennyit keres meg ki mennyiből él stb... de fogjatok már fel valamit-----> rohadtul nincs arányában az ára a kártyáknak akkor se ha te burzsuj vagy és megveszed akár 1milláért is az adott kártyát. Megveheted persze nem gond az ára (neked) de attól még egy baromság kiadni érte ennyit.

    Az is vicces még, hogy a csúcs kártyájuk majd -500 usd-vel kevesebb mint az NV nagyágyú a "kis" kategóriás kártya meg +80 usd. Támogassuk a gazdagot -akinek amúgy totál mindegy lenne mennyi a gpu- a kis ember meg ha netán összespórolna 500 dodót akkor még húzzuk le 80-l az NV-hez képest persze mondom ezt. A másik,hogy AMD híres a driver problémákról várhatóan lesz nem is egy féle a sok újdonsággal, mégis drágábban áraznak ahogy láthatjuk a kisebb kategóriában.
    Idén egy normális játékra való gép (monitor mindennel együtt) 500k alatt nem igen jön ki, jövőre akkor lesz 1misi? Szép jövő és ne gyertek itt a konzollal nekem meg,hogy vegyek régi 5700XT kártyát szintén gyémánt áron és ilyen hasonló marhaságok... Drágaság van nem is kicsit és ez pofátlan rablás. Ennyi.
    Jobb meg nem lett végfelhasználóként nekem csak rontott a helyzeten az AMD mert majd felárazza a 3070t az NV szintén később 550re pl vagy ugyanúgy 580-ra mert NV megteheti hiába lesz különbség teljesítménybe.

Új hozzászólás Aktív témák