Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    (#318) Dany007:Bocs, de nem tudok elmenni mellette. Hagyjuk már az egyetemistákat. Kialakult egy sztereotípia és most ez fog menni?! Azért mert van egy szűk réteg, meg van egy kolléga...Ez olyan mint a pletyka. "A falu elején józsi bácsi befingott, mire a falu végére ért, már arról beszéltek, hogy beszart". Bocs, az alpári részért, de nagyon jól érzékelteti, milyen dolgok tudnak születni, az "...Azt hallottam, hogy..." típusú dolgokból. Általánosítani meg főleg nem érdemes.

    vanhalen:Rudi nem véletlenül hozta fel Dennis Ritchie, Benz, Ford neveket. Ők tényleg feltaláltak valamit. Tudod így IQ-ból.
    Jobs pedig egy üzletember volt, aki lényegében(ahogy az USA-ban lenni szokott) álmokat árult...Amiben fontos szerepe volt a reklámnak, ami nem csak azt jelenti, hogy "Apu buksi kiszökött...", hanem ő kiállt a színpadra és előadott egy műsort. Nyilvánosságot szerzett a termékének... A többit tudjuk.
    Nincs tökéletes termék ezt el kell fogadnunk. Olyan van ami a legkisebb kompromisszumok mellett marad megfelelő eszköz az elvárásainknak eleget téve. Így az "i"cuccok is jónak számítanak, de azért messze nem tökéletesek.
    Én nem állok egyik fél oldalára sem. Nem vagyok Apple gyűlölő...meg hasonló ilyen-olyan fan, ezzel fölösleges jönni. Azt viszont még a vak is láthatja(már ha akarja), hogy a fogyasztói társadalom ami most működik, nem éppen az ésszerű döntésekről szól...
    Tényleg érdemes lenne egy reális felmérés arról, hogy ki mire használ egy okostelefont...szerintem megdöbbentő eredménye lenne.
    (Azért azt is megkérdezném így csendben, hogy ki hogyan definiálná az okostelefont?)

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    (#353) Dany007 :Erre is, arra is láttam példát...Sok ember nem való oda de ez más kérdés.

    (#354) zotyesz66: bár lehet tévedek, de tudomásom szerint a futószalagos módszert, neki köszönhetjük.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz zotyesz66 #357 üzenetére

    Igen, kétségtelen. Azonban lovagolni a részleteken láthatóan könnyebb mint az analógiát megérteni...(Persze már tudom ezután az jönne: De hát...így nem is igaz...meg így-úgy hülyeség...meg akkor minek írtam. Csak azért az sem véletlen, hogy 3 névből csak 1-be kötöttél bele. Abszolút nem ez a lényeg, hogy hány embert lehet ide felsorakoztatni. Mindössze racionálisan kéne felmérni bizonyos személyek jelentőségét.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Elolvasva a kb utóbbi 10-12 hsz-t. :Y :Y :Y
    Én inkább nem is próbálok meg zavarni. További jó étvágyat az almához. :R

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák