Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjFlanker

    aktív tag

    válasz Trebron09 #5 üzenetére

    1. az nem megoldás hogy vegyél szar új autót. Mert az itthon kapható Granda az az.
    2. A Vestában, meg az utódjában pedig ugyanúgy benne lesz a Renault alapú okos rendszer. 2017 van, halad mindenki a korral. Az autógyártóknak kell lépni ez ügyben, és soksoksok pénz fordítani erre a témakörre.

    Jó pilóta alagútban nem katapultál

  • DjFlanker

    aktív tag

    válasz rii #17 üzenetére

    Ezek alapján rögtön egy T-modellt, vagy egy korai VVW Bogarat/Citroen Kacsát ajánlok. de semmi gond, mert az általad említett 5-s bimmerbe már a 80 évektől benne volt a felsoroltak komoly része.

    A fejlődés miatt tiltakozni felesleges és nincs értelme. A fedélzeti rendszerek, amiről a cikk volt, ott jogos a kritika, lehetne sokkal jobban ,de:

    ABS? konkrétan életet ment minden nap. Nem véletlen hogy már az ESP is kötelező az EU-ban..

    Tükörfűtés? igencsak hasznos extra, nem értem mi a bajod vele. Új autót nem találsz nélküle.

    GPS. Ez még nem mindenhol széria, és itt el tudom fogadni hogy van akinek nem kell, vagy sokkal olcsóbban vesz sajátot/használ okostelefont. Ezt megadom neked

    Elektromos ablak: van tekerős autó itthon (2 C Opel Corsa és egy Suzuki Ignis van itthon, meg öcsémnek egy Focus II), meg elektromos is. hát az utóbbi 10x jobb, és hát egy 5-s BMW méretű autóban hajoljon át a Berki Krisztián a másik oldalra letekerni, vagy csak képzelj oda egy kicsit rosszabb derekú középkorú felnőttet.. vagy egyedül/ketten utaztok a légkondi nélküli régi autóban nyáron, és szeretnél kereszthuzatot csinálni kicsit. tekerős autóban esélytelen. Új autó ma már nem létezik nélküle, szerencsére.

    fűthető ülés: félig megadom, nem létszükséglet, de télen nagyon nagyon jól jön. És még csak nem is egy bonyolult dolog.

    el. fényszóró állítás. vesszen a LED, éljen a halogén! Vezettem jól beállított halogén, meg xenon autót, mostanság pedig ültem LED-es (nem túlbonyolított, Renault Megane) autóban utasként éjszaka. Leírhatatlan a különbség, és az újakhoz kell az aut. állítás. nem véletlenül terjedt el pillanatok alatt, és még takarékos is

    Hátsó ablak fűtés: az utóbbi 2 hónap ónos esős, havas, jeges, fagyos idejében létszükséglet, nem véletlen hogy már a 30+ éves 2104-s Lada kombiban is volt, és az ultra fapados autókban is. kaparjon akinek két anyja van.. avagy ha kaparsz, 100x könnyebb ha van ilyened. Elől megadom, ott nem létszükséglet

    Légzsák: oké hogy zárójel, de remélem nem gondoltad komolyan.. életet ment minden nap..

    Jó pilóta alagútban nem katapultál

Új hozzászólás Aktív témák