Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Alogonomus #8 üzenetére

    "a felhasználó cégeket pedig az ár érdekli."
    Teljes mértékben igaz. Mondjuk nem csak a nagy cégekre, hanem a userekre is. Kutyát se érdekelné hogy francia biobányából származó ritkaföldfémekből boldog Günterek 0 co lábnyommal német gyárban szerelnek, ha a kész termékben radikálisan megjelenik ez.

    Szép dolog? Nagyon nem. Ez a valóság? Jellemzően igen...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Alogonomus #11 üzenetére

    Az induljon a fal Balázsnak ment, de itt nem működik... A legtöbb esetben konkrétan nulláról kéne felhúzni mindent újra, az infrastruktúrától a humán oldalig, a jogi hercehurcákkal és civil szervezetekkel ellenszélben.

    A kitermelés és feldolgozás eleve jobb esetben 0-áról építős. Hiába volt annó erre infrastruktúra, leállt. Azóta vagy elrohadt, vagy jelentősen jobb technológia van már, eladták, vagy eleve nem is indítható el gazdaságosan -lásd pl kohó-. Kb kizárólag állami szintű döntéssel és finanszírozással lehetne ezt megoldani, az meg nem csak nálunk enne cikllusokon átívelő projekt.

    A humán oldal meg szintén kérdéses sok helyen, elég sok képzett szakember kellene, és ezek húzzák magukkal a kínaiaknál ismeretlen dolgokat mint a kicsit másképp működő szakszervezetek, a környező lakossággal, környezetvédőkkel évekig folytatott egyeztetést és alkudozást, és még ezer meg egy dolgot.

    Nyilván láttunk már olyat, hogy az érdek a pénz és a jobb technológia találkozik belátható időn belül kormányzati hátszéllel, és szabság meseföldjén a szőke herceggel az élen elindul a nagyipari palaolaj fittyet hányva mindenre is. De kár lenne ezt az átállást úgy beállítani, hogy igazából csak pár fitying többlet költség lenne a termékekben, mert pont nem.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz opr #47 üzenetére

    Milyen kapcsolat van a máshol van e nálunk intelligensebb faj valahol beláthatatlan távolságra vagy rajtunk kívül sehol semmi között? Ha valahol van egy bolygó amin nem pusztítják egymást fölösleges farokméregetésből, nemtörődömségből vagy a profit miatt attól még nekünk pont ugyanolyan szar lesz :D Oda akarsz költözni, vagy azt hisszük hogy valahogy közünk van hozzájuk?

  • #56573440

    törölt tag

    válasz opr #55 üzenetére

    ja én azt hittem, hogy van koordinátád, már szinte szóltam Musk atyámnak hogy röffentse a hajtóműveket mert mehetnékem adódott. :DDD

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #90088192 #59 üzenetére

    Hát azért ez a maradjotthon ez azért sokat javít a dolgokon... Meg eleve oda költözni ahol nincs digi giga? Hogy? Usa szerverre 2-300-as pinggel tudok menni egyébként is, Marsról meg majd tányérantenna 20k ping? Mint az állatok?

    Maradjunk a realitás talaján és imádjunk napistent és függetlenedjünk mindenkitől is, abban nem lehet hiba. Én pl elhatárolódtam már nem csak kínától de saját magamtól is. :DDD

  • #56573440

    törölt tag

    válasz tha_answer #60 üzenetére

    Mi is azt mondjuk, hogy nem szobafilozófus írta, ilyen baromságot egyik se merne, ismerek párat, azért van egy szint ami fölé ők se lőnek :D Ezen a pápa is csak röhögni tudna, pedig állítólag neki ez megélhetési kérdéskör. Tippelhetek ki volt a szerző? Trump??? Mitnyertem?

    Elméleted továbbgondolva 150%, hogy volt a múltban egy orvos, aki nem látott el törött lábú mókust, mert egy kislány rávilágított, hogy az természeténél fogva nem szándékozik felhagyni életvitelszerű fára mászási kényszerével, mely további hasolnó sérüléseket eredményezne a beavatkozástól függetlenül. Mind ismerjük a szent igét, háromra együtt második zsoltár harmadik szakasz: doktor bácsi ne gyógyíccsameeeeeeg huncut a móóóókus újrafáramegy!

    Indulok panaszt tenni az állatorvosi kameránál!

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz tha_answer #70 üzenetére

    A matek mindig működik. Kivéve akkor, amikor azt próbáljuk bebizonyítani Thálesz tétellel hogy melyikünk képzelt barátja az erősebb, mert akkor inkább csak vicces.

    A lehető legégőbb dolog a nullával való osztás után az, amikor az inputot az elvárt eredményhez választjuk majd széttesszük a kezünket hogy tádáááááá látjátok hogy igaz??? A tény, hogy történelmi bizonyítékként kezelsz egy intézményesített mesét predesztinálja az eredményt.

    Az én elképzelt barátomnak ezer keze van és az sokkal menőbb mint egy statisztikai 75%. heil lord shiva!

  • #56573440

    törölt tag

    válasz tha_answer #75 üzenetére

    "Ha az I. részben nyújtott érvelésem helytálló, Isten létezése maga után vonja"

    Egy inerciarendszerben amiben isten létezése tényként megállapított addig számol amíg kijön hogy amennyiben valóban létezett, úgy statisztikailag a létezése 75% ? :D Király. Ezért nem szabad költőt kockás füzet közelébe engedni :D Még jó hogy nem számolta még párszor újra, mert a végén...

    Aaaaand Its Gone Meme Generator - Imgflip

    "alapul véve a történeti bizonyítékokat, amelyek elég valószínűek, ha létezik Isten, és igen valószínűtlenek, ha nem létezik – Isten létének utólagos valószínűsége jóval nagyobb lesz, mint ½. "

    Kivéve, ha a történelmi bizonyítékok kevésbé valószínűek mint valószínűtlenek, mert akkor meg pont nem.

    "Ha már ¼ előzetes valószínűsége van annak, hogy létezik Isten"

    És ha 0? :D

    "nem hiaba nem jott ki a "cafolattal" senki."

    Csodálkozol? Addig eljut bárki, hogy a számlálót felírja, aztán jön a hipotézis által magyarázni kívánt jelenség valószínűsége a hipotézis nélkül a nevezőbe. És el is jutottunk az előző kommentemig, miszerint nullával égő osztani. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz tha_answer #77 üzenetére

    "amire ez az egesz valo, hiszen nem lehet mindent kimerni a fizikaban sem"

    Látod? Mennyire más világ lenne ha Newton azt mondja a fejére eső almára hogy isten akarata és elmegy gyónni mert biztos vétkezett és elengedi az egész bűnös gondolatát. Vasárnapi imán lehet összefutottunk volna aztán elmennénk együtt ökrökkel szántani mert még mindig sötét lenne a középkor.

    "es mivel az jott ki ami"

    Nyilván a matekzhmba is az jött ki ami, kétszer alá is húztam. Aztán kiderült hogy egy létező képlet és elmélet akár helyes alkalmazása sem mindig jelenti azt, hogy az eredmény helyes. Ez már csak egy ilyen történet. A tudomány tud tévedni, belátni és fejlődni. A világon az egyetlen tévedhetetlen szervezet az összes vallás ;]

    Biztos oka van annak, hogy nem lett még szenté avatva, nem kapott még szobrot a Szent Péter tér közepén, de legalább egy matematika nobel járna neki poszthumusz, és lehetne fix kérdés a bme minden szákán mat szigorlaton. Soros? ;]

    Egyébként meg könnyen belátható, hogy mindenkinek jobb ha nincs semmilyen isten, mert akkor csak mi vagyunk ennyire aberráltak. Bele se merek gondolni, hogy mindez amit a történelem során láttunk eddig az egy alapvetően jóságos és megbocsájtó, a teremtés minden korlátlan erejével felruházott erő akarata, mert akkor rohadt nagy szarban vagyunk, és még nagyobban leszünk ha bepöccen. Hazafele hova kell beugrani mit mond a matek? A református még játszik vagy az már túl proli és csak a katolikus? Nem akarom hogy még jobban bepippanjon rám, mert elrontja a karmámat és nem lennék oly szívesen kecske a közelkelet valami távoli, nőkkel kevésbé lefedett és szeretett területén, mert bár előítéleteim nincsenek, a pásztorok annyira nem jönnek be.

    "sehol sem allapitja meg tenykent, valoszinusegekkel szamol."

    Nyilván nagyon helyesen, ezért is ünnepelt a neve mint a világ 9. csodája ;]

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz tha_answer #79 üzenetére

    "az ne zavarjon h newton lelkesz volt"

    És nem azt mondta amit a szájába adtak? Kezded érteni? ;]

    A sötét középkor se az aminek mondták, és mítosz? Pedig tudományosan állították sőt könyvekben is volt... Kezded érteni? ;]

    "ugyesen csusztatsz, meg kell hagyni"

    Csak meglesz az hogy miért ;] Vagy azt vártad hogy bejössz lapos földdel és komolyan vesznek és nem úgy kommunikálnak veled ahogy te velük ? Az a baj hogy nehezen esik le neked, és ha meg a szádba ragom elrontja a szorakozast :D

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz tha_answer #81 üzenetére

    "ofkoz ,az egyhaz adta swinburne szajaba megrendelesre ;]"

    A katona csak katonaként gondolkozik, bármi legyen is, ahogy a példa is mutatja;)

    "ugyes huzas magat az egesz valoszinusegi gondolkodast hitelteleniteni akarni"

    Na ne is mondmár. Bebizonyitom hogy a föld lapos a pitagorasz tétellel, akkor az az euklideszi geometria hibája? Ugye ugye.

    Na én mára kiszorakoztam magam, részemről igazodj jobbra át ;]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #32839680 #84 üzenetére

    Nyilván egy következő generáció majd ezen is pont olyan jó órákat tart toribol mint nálunk volt az egyiptomi istenekről, lehet hogy újra pala táblára írnak majd, de na. Szerintem valahol az egész a modern korunk szégyene, embert juttatunk a holdra, bármikor repulhetsz ahova akarsz, a zsebedben hordod a világ minden tudását, és még mindinkább ott tartunk ahol. Ha érdekel itt egy egész jó leírás a forumtars mit gondol valóságnak. Némi magyarázattal mögötte nyilván. Elég csak bele olvasni, picit zuzu petalz, de na.

    Soha nem tudtam elkepzelni értelmes emberek hogy hihetnek olyanokat hogy vulkánba dobott fagyott ufó lelkek szálltak meg minket, de ha őszinte akarok lenni minél többet olvasok ebbe bele... Szinte ott van

    Mondanám hogy elég vicces látni ahogy belekeverik a tudomány a pszichológiát és a matekot a teologiaba, de igazából szomorú, mert itt is a jól bevalt recept megy, az univerzális végy egy istent, tegyük fel hogy létezik, látod igazam volt séma, de mondjuk igazsagokra nagyon nagyon kevés profit orientált szervezet épített ebben a szakágban bármit is, több ezer évnyi hazugság meg hát egy idő után már reflex szerűvé silanyul. Egyszer majd eljon remélem az a modern kor amikor elfelejtik a szörnyeket az ágy alatt, mindenki tovább lép, és leszamolunk az őskorban ragadt, berogzult teveszmekkel. Ebben az ütemben mondjuk az is még pár ezer év lesz..

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #98320896 #87 üzenetére

    És mellette kultúrákat rombol le mind a mai napig, a legtöbb háború alapja volt, és a mai napig az egyik legtöbb probléma szülője.

    Messze nem pusztított el semmit a kapitalizmus sajnos, nem is olyan rég pont a kapitalizmust próbálta korlátozni a vasárnapi boltzar itthon... Izrael még mindig harcol a palesztinokkal, a közel keleten még mindig izzik a gyutacs, több muszlim közösségek hol Kínában nevelodnek át hol radikalizalodnak és robbantanak, sorolni lehetne, jelenleg a legtöbb futó konfliktus alapja közvetlen vagy közvetve vallási eredetű. A maradék nyilván gazdasagpolitika.

    Köszi, részemről inkább hiszek a család fontossagaban az ilyen jellegű értékrend tovabbadasakor... Kevésbé kockázatos...

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #32839680 #94 üzenetére

    Egyébként egyre több az összeesküvés elmélet szinten ragadt hívő is, baráti társaságban is akad kettő, erttelmes diplomás srácok jó melóval, de mivel a hazai hasonló laposchamtrailgyikember közösségek kicsik, a vallás felé mentek el, és ilyen feltudomanyos dolgokkal farasztanak rendszeresen, mert itt nagyobb közösséggel életik ki a titkos felsőbb rendű kulsosok által meg nem érthető tudás illúzióját. Mondjuk legalább nem csongetnek be...

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #98320896 #100 üzenetére

    Ezt szurted le a kommentembol? Grat :C

    Nyugi majd a new age vallási háborúk helyre teszik a népességet, egyébként meg kopogtass pls ott akik tulnepesednek és nem fogynak. Indiában van egész békés menő vallás, biztos befogadnak, vagy és bár nem hittem hogy vissza térünk ide go to china pls.

    Nekem soha nem az elsődleges cél volt, de bocsi ami előtte volt kipipaltam mind ;]

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #90088192 #101 üzenetére

    De most képzeld el. Ülsz így egy élettelen föld fölött, teremted meg minden, és alapból a paraficsomba beletervezel olyan beteg cuccokat mint a lepra, kolera, verhas, pestis, ezer parazita és féreg, amik nem maguktól lettek hisz hogy? Mondjuk lehet tényleg cimbizni kéne vele, 2020, eddig elég hard mode volt vírus nélkül is mindenhol... :O

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #98320896 #105 üzenetére

    "Nagyon rá vagy pörögve erre a vallásháború témára"
    Ténymegállapítottam.

    "Ez már nem a középkor...."
    Európa ezen részén valóban nem vonulunk már kereszt alatt Jeruzsálem felé. Ez azt jelenti hogy mindenhol rendben minden. Vettem ;)

    "Illetve ne gondold már, hogy mai világban (de akár a régiben is :U) a vallás mögött nem a poltika mozgatta a katonai szálakat."

    Na most ezen gondolkozzál légyszives még picit. Uralkodóházat közötti házasságokat hagytak jóvá vagy nem, királyokat koronáztak meg vagy átkoztak ki, "globális" szervezetként az országok uralkodói egymagukban ritkán mondhattak nemet, még akkor is, ha inkvizícióról vagy más ambíciókról volt szó...

    "A vallásnak megvolt igenis a szükséges szerepe az emberiség fejlődésében"
    Ezzel pont annyira nehéz vitatkozni mint fórumtárssal amikor azt mondja hogy a történelmi tények, mert azóta se derült ki hogy mire gondol ő vagy a költő... Nyilván a mi lett volna ha nem értelmezhető a történelmünkben.

    "Vallás nélkül is lennének elvetemült hülyék"
    Én amondó vagyok kipróbálhatnánk egyszer mondjuk kétezer évig, aztán ha nem jutottunk előrébb, akkor egye fene legyen megint valami képzelt haverunk. ;]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #98320896 #107 üzenetére

    "Az emberiség fejlődésének legfőbb korlátja pont, hogy nem a vallás, hanem a "lelkiség" teljes hiánya Nyugaton. "

    Meg a begyöpösödött dogák miszerint lelki fejlődés csak valláson keresztül érhető el és feltétele egy felsőbb akaratba vetett hit.

    "Pénzért BÁRMIT megkapsz"
    Mondjuk amióta feltalálták ez így volt van és lesz is. Alig meglepő ha belátjuk hogy a puszta létezésének a célja, az eredeti koncepciója is ez volt. Vagy térjünk vissza a három tehén egy feleség időkbe?

    "A rengeteg önzéssel, magamutogatással és kivagyisággal és a nulla társadalmi összetartással."

    A tömbházban ahol 10 évet lehúztam 8 évig 3 fiatal dobta össze a földszinti egyedül élő nyugdíjas néni gázszámláját mert télen dönteni kellett hogy kenyér vagy meleg. Ehhez egyikünknek se kellett a pápai jóváhagyás, a lelkész unszolása vagy más lelki vezető. Nem mellesleg akik vasárnap szépen felöltözve elballagtak a helyi intézményekbe, azok azt se tudták 5 év után hogy hogy hívnak, nem hogy a környezetükért tegyenek.

    "És akkor kérdezem én: egy ilyen beteg, eltorzult világba miért akar valaki gyereket"

    Túlélte a fajunk a sok háborút, pestist és más betegséget, éhezéseket, idegen népek elnyomását, kizsákmányolást, természeti csapásokat, és úgy ezernyi ősöd úszott vérben, hányásban, ürülékben, a földön és küzdött azért hogy te itt legyél. Te meg felteszed a kezed, hogy ááá én ide nem gyártok gyereket, mert instalike gyűjtés van, reklámok, és dolgozni is kell. Mindig is kellett dolgozni, most viszont a dédunokád nem biztos hogy a földet kéne túrja mert röghöz vagy kötve. Agymosás is régi intézmény, csak más a csomagolás, butább emberek is mindig voltak, ahogy harácsolás is. #deszarnekünk

    Mondjuk nincs baj, tény, hogy aki nem tud/akar felnevelni gyereket az jobb ha nem is teszi, mert az a nevelés is olyan lesz, meg nem mindenkinek kell tovább adni a génállományát se, a modern korunk egyik nagy tévedése hogy a zsákutcára is azt mondjuk hogy nem gond nem gond, majd megoldjuk. Nem kell mindenkit megmenteni, ahogy inkább szaporodjon az, aki tud és akar is kezdeni valamit az utódokkal. Csak ez a ritkább.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #98320896 #116 üzenetére

    "ha már emlékünk se lesz az erkölcsi normákról és tanokról."
    Mint írtam ezek a normák és értékrendek vallás nélkül is átadhatóak. Max kimarad a mese része... Csak fel kell nőni fejben is oda, hogy nem egy intézménytől várjuk el azt, ami a szülő feladata lenne. Ahogy most sem az óvónőtől kell elvárni hogy szobatisztaságra nevelje a gyereket, az iskolától hogy szocializálja őket, és még sorolhatnám. Szerinted az a család ahol egyik szülő se vallásos, ott hogy adnak át hasznos értékeket? Sehogy? ;)

    "Írni-olvasni először a papok tudtak "
    repülni meg a madarak :D Nyilván van szerepe a múltunkban, de nem tudja senki mi lett volna ha, és én nem akarok magamból viccet csinálni hogy kiszámoljam :D

    "Ezek szerint az innováció fontosabb lenne, mint a lelki béke? Miért?"
    A kettő nem feltétlenül vagy vagy kapcsolatban áll, sőt. Nyilván van ilyen is, olyan is, a lelki béke meg egyáltalán nem vallás függő. Nyilván az adhat egy stabil pontot, iránymutatást egy univerzálisabb, könnyen emészthető képlethez, de ezt el tudja érni az aki akarja. Aki meg nem annak a vallás se segített soha.

    "A vallás-birkák helyett jönnek a konzumer-birkák. Nem jobb ez se semmivel."

    Ha ennyi idő után eldobtuk volna a földön feltalált első vallást hogy nem lesz ez jó, akkor ma nem lenne miről beszéljünk :D Ahogy a világon minden "új" dolog, ez is az idő múlsával és a tapasztalattal finomodik. Egy 16 éves fiú se úgy csajozik mint egy 26 éves, adj időt a dolgoknak, nem kell egyből elutasítani mindent ami új, csak azért mert látsz negatív példát. Minden új generációra igaz hogy az előtte lévők nem értik, nem nézik jó szemmel bizonyos aspektusait az életüknek. Ez rám és rád is igaz volt. Ahogy kinőtték az emók is magukat, úgy a konzumer birkák se többek mint a hipszterek. Elmúlnak mint eddig oly sok minden. A lehetőség adott, élni kell vele.

    "Nálunk meg mindenki a playboy lányokra és a kőgazdag vállalkozókra hajt. "
    Egy külön entitás vagy, és én egy dologban hiszek még mindig, hogy ha változást akarsz, kezd te! Ne másra várj, ne sajnálkozz, hogy hát ez roppant problémás, mutasd meg hogy hogy kell. Nem mindenki hajt ezekre, én se tettem, bár a feleségem nem a csúnya kategória, de épp a playboyba se került volna be soha.
    Rengeteg a normális ember, és ahogy a tinik "jaj ha nem ájfónód van akkor senki vagy" mentalitása is korszakos és időszakos, eltűnik mint minden trend és divat pár év alatt.

    Igazából a baj mindig a fejekben van. Jelen helyzetben az, hogy jól láthatóan általánosítasz, holott a világ nem ilyen. A világban eddig is voltam hülyék, kérkedők, habzsolók, harácsolók, gáncsolók és minden is, ez nem a jelen kor vívmánya. Most annyi változott, hogy divathullámok vannak amik jönnek mennek, és olyan csatornák, ahol a számodra nem tetsző ingerek intenzívebben, koncentráltabban érkeznek. Attól hogy sok az instás műanyag tucatmaca, kint még értelmes lányok, nők próbálnak kétségbeesetten normális férfit találni aki nem attól érzi magát keménynek hogy milyen bimmere, háza, bankkártyája van, és mellette egy erkölcsi csőd. Lyukas zebbel csajoztam a legjobbakat, amikor a dunaparton vagy ahol kiadta dumáltunk hajnalig.. Legalábbis 5 évvel ezelőtt ez nagyon így volt, azóta nem szondáztam a "piacot". Elég csak kizárni ezeket a platformokat, és minden sokkal jobb lesz. Engem pl idegesít a hazai yt celebek mindegyike, és értelmezhetetlen a new age zene mint a mumble rap és társai. Ami egyáltalán nem okoz feszt bennem, mert tök jól ki tudom zárni, így a boldogságom nem zavarja. :DDD Próbáld ki, lehet meg fogsz lepődni ;)

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #98320896 #121 üzenetére

    "Sajnos erre is vannak konkrét példák, lásd kisebbség :DDD"

    Csak van még pár akik nem :D Pl én se jártam, nem is terveztem, a gyerekkel se, és mégse lettem hatalmas szardarab állítólag :D

    "De akkor az se tudhajtuk, hogy mi lesz ha (nincs vallás)"

    Nyilván, ettől még a múlton változtatni nem tudsz csak a jövőn. Jobb akár lehet. Hogy lesz e? Ezért mondtam hogy én tökre megnézném.

    "Az adott társadalmakban általánosan elfogadott értékrend ad prioritási sorrendet"

    Nyilván vannak társadalmak ahol kulturálisan ezek bekódolt dolgok, mondjuk pont nem az usa hanem jappán az ellenpólus. Kínában igazából nem kúltúra hanem azt mondták azt csá. De heti 7 munkanappal 12 órás műszakban is lehet boldog valaki, és élhet lelki békében. Nekem nagyapám ezt tolta mérnökként az öntödében, mégis felnevelt 3 gyereket nem is rosszul. Anyilván ahogy a társadalmilag elfogadott értékrend nélkül nincs se jó se rossz mint fogalom, úgy sok mindenbe beleszól. De csak a te döntésed hogy éled meg a mindennapjaidat.

    "Mivel fogyasztani az tud, aki pénzt is keres, így nem hiszem, hogy ebből ki lehet nőni"

    Nyilván de a birka fogyasztót te definiáltad, és a fogyasztás meg a fölösleges ész nélküli fogyasztás között azért van difi. Mostani fejjel én pl kiröhögöm a 10 évvel ezelőtti tranzakcióimat.

    "Nem hajt, mert nincs esélyük se rá. De mondd nekem, hogy a férfiak 99%-a nem harapna az ajkába ha azt mondanák, hogy tessék MOST, MA VAN lehetőséged egy playboy lányt megkapni."

    Ja egyszer megkapni? Nyilván sokan azt mondanák hogy miért ne. A következő 40 évemet leélni vele? Köszikenem :D Egy évnél többet húztam le olyan mellett aki azon túl hogy nagyon nagyon nagyon nagyon szép volt mást igazából nem nagyon tudott. A lepedő 4 sarka között nyilván igen otthonosan mozgott, de azon túl egy igen dekoratív virágváza volt, amit letettél a sarokba és ott maradt. Ez nekem meg még sokaknak nem zsáner. Nyilván ha az fáj, hogy nem mindenki kaphat meg toppos fullos bigéket fullosra szolizott bőrrel, szilikonnal meg amivel ezek járnak? Hááát... Az élet igazságtalan, illetve akik fél életüket a sminkes-szolis-kondi-étterem- fodrász szentötszögben töltik, nos azoknak nyilván szempont, hogy a túloldalon anyagi forrás is álljon mellette, illetve ha már ő mindent megtesz hogy "szép" legyen, ezt a túloldalról is kapja meg. Egyszer megkapni meg leélni vele egy életet az fényévekben mérhető távolság :DD

    "Van akit a kompromisszum is boldoggá tesz, engem mondjuk soha nem tett :N"
    Na az menő, ezek szerint te is kompromisszum mentes embert tudsz kínálni a túloldalnak ? :D Vagy csak te nem kötsz kompromisszumot a túloldal azért mindenképp ? :D okééé :D

    "Amúgy nem vágyom társra sem, be tudom osztani én is a saját időmet és energiámat"

    Én mondjuk nem ezért házasodtam meg vállaltam gyereket, de teljesen mások vagyunk és ez így van jól :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák