Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Algieba #59 üzenetére

    Félre ne értsetek nem védeni akarom a V3-at, de nem vagyunk egyformák, azért mert nektek nem tetszik még nem jelenti azt, hogy szar, csak nem a ti izléseteknek, evárásotoknak lett kitalálva, szerencsére van ezer másik telefon a piacon.
    A másik, hogy butának nem nevezném a V3-at (vegyük figyelembe, hogy mennyi idős a modell) az egy dolog, hogy a kezelőfelülete és a menürendszere egy hulladék szerintem is.
    Hja és van (volt) pár kagyló telefon amire igaz amit mondasz, vagyis, hogy egy idő után a billentyűzet nyoma meglátszik a kijelzőn, de manapság már nem ez a jellemző, egy-egy kivételtől eltekintve odafigyelnek erre a gyártók. A V3 esetében meg csak azért sem lehet erről beszéni, mert ott a billentyűzet savval van kimaratva és totál sík az egész, tehát nincs ami nyomot hagyjon a kijelzőn.

    tildy:
    ismétcsak próbálod a saját nemtetszésedet általánosítani. A T10 / T18 páros elég elterjedt és közkedvelt volt a maga idejében... gondolom nem azért mert használhatatlan volt. Én is sokáig használtam T18-at (a mai napig megvan) pedig úgy gondolom normális ember vagyok.

    De ez az egész itt kezd nagyon, de nagyon OFF lenni...

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák