Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz tomej #378 üzenetére

    Igen ez a fasza teló, nekem van 2 is. Jah és tanulok csehül.:DDD

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • rep3at

    őstag

    válasz tomej #380 üzenetére

    Volt egy ilyen telefonom. Akkor vettem, amikor nálunk Domino csomagban árulták 1.990 forintért a Tescóba. Igaz, hogy 3,5 órát álltam sorba érte, de hát hülye lettem volna kihagyni, főleg hogy adtak hozzá ajándékba 2008 t-percet is, ami ennyi pénzért azért nem semmi..

    A tapasztalataim: az akku az elején nagyon jól teljesített, fél év használat után körülbelül két-három naponta kellett töltenem (napi 1-1,5 óra beszélgetés), ami mondjuk így sem mondható rossznak. Nem tetszett, hogy a különböző beállításokat számkódokkal kellett elérni, igaz úgy sem buherálja minden nap az ember pl. a nyelvet. A háttérvilágítás nekem túl halovány volt, szerintem illuminátorosan nézett volna ki jól igazán, mondjuk azt nem értem, hogy pontmátrixosra miért nem lehetett megcsinálni, úgy szerintem sokkal használhatóbb lett volna, így egy kicsit a Startac időket idézi (ami nem feltétlenül baj, ugye). Az igazi bajom az volt, hogy fél óra telefonálás után egyszerre alig értettem valamit a másik félből, újból fel kellett hívnom - igaz, ez a probléma csak minden harmadik hosszú beszélgetésnél jelentkezett csak. Ha egy MiniUSB töltő belefért volna, akkor igazán jó kis teló lett volna belőle, mondjuk én így is szerettem. Sajnos ellopták 7 hónap után...

    [ Szerkesztve ]

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák