Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krixkrax

    tag

    Mar azt hittem, megjelent az en pmp-mel (Delilu MD300 / Newman M970) egy kategoriaju lejatszo Magyarorszagon. De ez komolytalan, max rajzfilmekre jo. TV out-ot elvitte a kiscica? Mondjuk az OTG nem rossz, de egyelore igeret... A jatekok helyett inkabb jobb proci kellene, hogy filmet meg kepeket lehessen nezni.
    Kezdesnek jo.

  • krixkrax

    tag

    pmp=hordozhato multimedia lejatszo

    multimedia, mert benne foglaltatik tobb media: hang, kep, mozgokep, szoveg
    (vagy ezek kozul nehany)

    off
    Az enyem joval az iRiver alatt van tudasban: 4G microdrive (cserelheto, CF kompatibilis), nincs beepitett hangszoro, nincs OTG, jatek, sot radio sem. Viszont nagyon elegedett vagyok a kijelzovel es termeszetesen van TV out (ezert is vettem). Arban annyi (ha hozzadaom a + koltsegeket (vam, afa, szallitas, szervizhatter)), mint a Meizu - 4G 45-50000 Ft atszamolva - Pekingben.
    on

    Es attol, hogy egy kinai gyarto eljutott Magyarorszagra (van itt forgalmazo), ne higgyuk azt, hogy 1 kinai gyarto veszi fel a versenyt a nagyobb brandekkel!!! (Ez foleg a cikkironak szol.) Nem egy ilyen keszulek van, sot ez eleg gagyi. Tessek korulnezni az alibaba.com -on, keresobe pmp vagy mp4 -et beirni. Aztan mar csak egy vallalkozo kell, aki elkezdi forgalmazni vmelyiket. Es lehet irni az ujabb hangzatos cikkeket: ''Az XYZ az Apple baberjaira tor''... (Mert az apple az etalon es mindent ahhoz hasonlitunk, az 1200es Ladat is.)
    Ugyanakkor teny, hogy a kinai lejatszok tobbsege meg elsogeneracios problemakkal kuzd, es a product support-ra keves jut. Nem az uj firmware-ekre koncentralnak, hanem a gyartasra. Gyorsan fog javulni a helyzet.

Új hozzászólás Aktív témák