Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    válasz HERR Z #38 üzenetére

    Hm. ez az elpusztítíhatatlanság nevű fícsör talán nem is olyan jelentéktelen, mint gondolod. Ha a mai telefonok tudnák ezt, talán nem még mindig az 5 éves 3210-emet nyúznám. De mivel a mai telefonok fícsörlistája 500 gépelt oldalas (amiből 499,8 oldalnyi kell a francnak) viszont szinte biztos, hogy 1-1,5 évnél többet nem bírnak (vagy túl optimista vagyok?), ezért én pl leszarom a fícsör listát és amíg nem lesz olyan értelmes árú telefon, ami rendelkezik az elpusztíthatatlanság nevű fícsörrel (legalább olyan szinten, mint az én 3210-em), addig nem kell új telefon.

    Összegzés: szvsz igenis legendás az a telefon, amely rendelkezik az elpusztíthatatlanság fícsörrel. sokkal inkább legendás, mint amelyik bevásárol ugyan, de havonta a szervízben van.

  • Den

    veterán

    válasz HERR Z #38 üzenetére

    nem az olcsóság a lényeg, az is csak egy pont a fícsörlistán. A használhatóság olyan dolog amit nem lehet pontokba szedni, a dizájn a tulajdonságok, az ergonómia, stb olyan elegye, harmóniája, amitől egy telefon sokkal sikeresebb lessz mint a többi hasonló árú, esetenként még többet is tudó készülék.

    ez is egyfajta innovativitás. meglévő dolgokból úgy újat alkotni, hogy az több mint a felhasznált dolgok halmaza. Különböző funkcikat belepakolni egy dobozba nem kunszt, csak meg kell mondani a mérnöknek hogy mekkora dobozba hány funkciót tegyen (meg persze pénzt adni a fejlesztéshez), az meg fogja tervezni, de attól még csak egy doboz lesz, tele funciókksal, amivel mellwesleg a telefonálni is lehet, de attól az még nem lesz jó telefon. telefon mint használati eszköz. max egy újabb fétis a telefonmániásoknak.

    fura egy cikkírótól olyat olvasni egy telefon megítélésénél hogy az hogy egy telefon baromi népszerű volt, azaz azok akik_használják_ a telefonokat, használati eszközként, kiemelkedően jónak ítélték meg, az nem számít, mert nem volt benne xy tulajdonság, és különben is 2 centivel rövidebb a fícsörlistája mint egy másiknak.

    És nem kell sarkítani itt il2-vel, mert nem az volt a felvetés hogy egy egy nagyon nagy tudású készülék miért lett megemlítve, hanem hogy egy beépített funkciók számában ugyan átlagos, komplett egészként mégis kiemelkedő készülék miért nem.

    érted? is is... jelentős az első kamera mobil is, meg a külnösen jól eltalált ezért kiemelkedően népszerű készülék _is_

    www.simson4t.hu

  • Stimpy

    aktív tag

    válasz HERR Z #44 üzenetére

    De még mennyire, hisz legendás telókról van szó!!! És a 3410 legendásan sz*r. :C :DD :C :DD

    Bocsi, ezt nem hagyhattam ki. :B :U

    Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

Új hozzászólás Aktív témák