Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    Egy biztos, - leköphettek érte -, de én nem veszek olyan lejátszót amin csak gyári filmek játszhatóak le, az fix! Gondolom magasról szarnak rám a kiadók, de talán nem vagyok egyedül...
    Leírtam már máshol is, dvd olvasóm is csak azért lett, mert beszart a cd olvasóm, de eredetileg kapásból írót akartam venni, ugyanis számomra akkor lett értelme. Asztali lejátszóból divx-eset vettem, mert számomra annak van értelme. Aztán szép lassan elkezdtem gyűjteni a legálisan a kedvenc filmjeimet dvd-n, soha nem hittem volna, hogy lesz ennyi, kalózkodás nélkül még ma sem lenne egy darab sem. Talán az áruk is éppen azért normalizálódik lassan mert beindult a tömeg termelés/kereslet, de azt tuti, hogy nem a 7-8-10e ft-os filmekkel alapozták meg.

    \m/

  • marcee

    addikt

    válasz GAB78 #25 üzenetére

    Én nem látom, hogy bármit is ránkeröltetnének, elvégre a DVD megmarad párhuzamos szabványnak még husszú évekig biztosan.

    A másik feléhez meg: Jó, hogy fél éve dobta fel a talpát az 51 cntis, 20 éves videoton, ha az nem hal meg még mindig azt bámuljuk. De beadta a kulcsot és így egy sík, 72 centis, 50Hz-es Sony-ra esett a választás, ami akkor 90e pénz volt. (két héttel később az egyik áruházlán akciózta valami 20e-rel olcsóbban!!!). Ez volt a rendszerünk legkomolyabb tétele. A Yamada 6700-as kb 20e volt akkoriban, a Genius 5.1 HT meg 26 talán. Ez az én igényeimnek tökéletes házimozi és szerintem egyáltalán nem egy vagyon. Úgy oldottuk meg, hogy körbeajándékozta egymást a család. :)

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák