Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razzul

    senior tag

    válasz .Szaki. #150 üzenetére

    Én nem akartam idehozni a témának ezt az aspektusát, de azzal egyetértek, hogy a gányoló szervizek egy része a fehérgalléros seftelés, ügyeskedés miatt végez olyan munkát amilyet rossz minőségű alkatrészekkel.

    Viszont továbbra is azt gondolom, hogy ezt a problémát nem az Applenek kéne kezelnie és főleg nem a szervizelési lehetőségek szűkítésével.

    Stat crux dum volvitur orbis

  • Tikakukac

    titán

    válasz .Szaki. #150 üzenetére

    Van egy 0km-esen vásárolt autónk, amihez tartozik a vásárlás helyén szervizpecsétekkel teletolt szervizkönyv is. Szigorúan tilos azt a viszkozitású olajat tölteni ebbe a motorba, amit a szerviz kétszer is beletöltött és a hülyék fel is írták és rá is pecsételték, hogy na mi aztán beleraktuk.
    Mikor a vezérműlánc gatyára ment, mert nem volt elég olajnyomás a feszítőpatronban emiatt olyan szintű kifogás cunami és melléduma ömlött a szervizvezetőből, hogy a szemöldököm a helyszínen 360 fokban megpörrent. Tájékoztattam, hogy amúgy elég benzinvérű a család, ergo az ablaktörlő beleért a karterbe duma itt nem fog bejönni és lesznek szívesek akkor ezt a problémát orvosolni vagy megy a per és kicseréltetem a fűzött blokkot is. Nagy durci, vergődés, végül egy vezérlés csere lett belőle. Amihez a szelepfedéltömítést visszarakták úgy, ahogy volt, nem cserélték. Nem gond, megcsináltam én, magamról tudom, hogy rendes munkát végzek.

    Szóval szumma: qva jó a márkaszerviz, nagyon örülök, hogy az Apple szerviz mindig mindent patent módon oldott meg, old meg és fog megoldani, csak a net tömve van videós és hangfelvételekkel valamint itt a PH is olyan sztorikkal, amik sajnos azt mutatják, hogy baromira nem így van és ilyenkor majd megy a fogyasztó a bús p1csába, mert máshová nem tud.

    Ez az "intézkedés" amiatt kell, hogy monopol helyzetbe vágják a javításokat is és lehessen veretni a sápokat. Ennek a hozadékai lesznek a zug gsmek megszűnései is, ez a része igaz. Annyira kíváncsi leszek, hogy majd fognak-e PCB szintű javítást is vállalni a szervizek ahogyan az most van egy rakat helyen vagy a szokásos mindent alaplap cserével oldunk meg a teló árának 70%-áért mókavonat röffen be. Utóbbira tippelnék :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz .Szaki. #150 üzenetére

    És ezek után szerinted nem lesz több sufni ahol Applet javítanak? Dehogynem.
    Ez pont nem fogja ezt meg. Mintahogy a drogok tejesztését se a betíltásuk.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák