Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    Nos, én is tegnap láttam. Nálam 9/10, ha a többi Marvel filmhez hasonlítom. Végigmegyek a számozásaidon, amikhez van hozzáfűznivalóm.

    1: Hulk tényleg be volt promózva, erre Bannar ott szerencsétlenkedett abban a páncélban. Kicsit csalódás volt. Igaz az elején kaptunk a zöldségből egy keveset, de Thanos gyakorlatilag két pofonnal kifektette, pedig akkor még csak 1 kő volt nála. Kicsit csalódás volt, de viszonyítást kaptunk a főgenya fizikai erejéből.

    2: Én is vártam a nagy Tony és kapitány találkozást, erre még telefonon sem beszéltek. Viszont ez nem feltétlen negatívum, így nem vettek el ezzel is időt más dolgoktól.

    3: Gamorra halála hidegen hagyott, egy fontos infón kívül amúgy sem sok értelme lett volna Thanos ellen. Bár Víziót sajnáltam, de borítékolható volt a halála, mivel nála volt az Elme kő. Szegény Loki-t meg elintézték pár képkockával, azért ez gáz volt. Ide fűzöm Tony leszúrását is, annál tudtam, hogy úgysem halna meg, mert annyira nem tökös a Marvel. Pedig bár bevállalták volna, azért arra járt volna a piros pont.
    A fél univerzum pusztulása meg annyira súlytalan, mivel az Idő kövével visszamennek és megakadályozzák azt a bizonyos csettintést és ezzel el lesz intézve. Persze előtte még lesz egy hosszabb harc Thanos ellen a kövekért, de kb. ennyi. Ezt vízionálom (érted :DDD )
    Tudom hogy a "hatás" kedvéért nem így történt, de Strange miért nem állította meg az időt, mikor harcoltak az őrült titánnal és húzta le a kesztyűjét Thanosnak? Ja mert akkor ennyi is lett volna a nagy összecsapás?

    6: A kiscsaj le akarta választani a kőről Vízió idegszálait, stb, hogy ki tudják venni a követ Vízió halála nélkül.

    7: A befejezés megint. Sajnos nem vállalják be úgysem, hogy az elpusztultak úgy is maradjanak. Kell az a Pókember 2, meg dr. Strange 2 is, túl sok pénzkiesés lenne. Tehát nem is tudtam komolyan venni, mikor elporladt a komolyabb szereplők egy része.

    Te megvártad a stáblista utáni jelenetet? Ha igen, leesett egyből, kit riadóztatott a félszemű?

    [ Szerkesztve ]

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák