Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vole

    tag

    válasz Partz #10 üzenetére

    "Sokan egy sallang mentes tévéért siránkoznak, hát megkapták."

    Bizony... ha tenyleg jo, akkor megvan a kovetkezo TV -m :)

    Csak azt sajnalom, hogy 75 -os a legnagyobb. 80 -as Vizio -t neztem ki korabban, de lehet hogy megis inkabb emellett dontok.

    Amugy ami a tabletet illeti:

    "The P-Series comes with a six-inch Android tablet, and everything is controlled by the new Vizio SmartCast app. There’s also an iOS version of the app, and any other app or service that supports Cast can send content to the TV."

    Vagyis iPhone -rol es iPad -rol is iranyithato. Mondjuk engem nem erint, monitorkent hasznalnam, a PC vegez mindent: a kep megy a TV -re, a hang pedig az erositore, de ha ugy alakul, akkor azert jo tudni, hogy az iPad Air es a ket iPhone 6 is kepes kezelni a TV -t.

    Amugy erdekes koncepcio ez: a TV gyakorlatilag egy kiterjesztett megjelenito, semmifele feldolgozast nem csinal. A tabletre mentesz mindent, azon vannak a beallitasok, arrol tortenik a lejatszas.
    Tegyuk fel van egy ilyen TV a nappaliban es egy a haloszobaban. Elkezditek nezni a filmet, aztan az asszony elalmosodik es bementek a haloba. A kepet szepen atteszed a masik TV -re es nezed tovabb a filmet, o meg alhat nyugodtan. Vagy elutaztok es a lakokocsiban vagy szallodaban ilyen TV van, a kis tabletrol vagy telefonrol pedig nezheted a kedvenc sorozataidat, vagy amit akarsz. Nekem tetszik az elkepzeles :)

    Azert nagyon orulnek egy 85" vagy 90" -os verzionak.

  • Vole

    tag

    válasz dabadab #16 üzenetére

    "Nincs tuner, minden bizonnyal az az elképzelés, hogy a vevők úgyis a TV szolgáltatók dobozait használják, azoknak meg csak egy HDMI-bemenet kell."

    A mai telefonok es tabletek eleg erosek ahoz, hogy barmilyen tartalmat lejatszanak, nem kell kulon doboz vagy proci a TV -be.

Új hozzászólás Aktív témák