Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Nem olvastam végig a kommenteket, csak az első néhányat.

    Szerintem igenis kell egy bizonyos cenzúra.
    A kérdés a mértéken és a célon van.
    Továbbra is azt látom, hogy próbálják megfelelő mederben tartani az információáramlást, ami manapság, ilyen mértékű új adatmennyiségnél brutális erőforrás és nem lehet igazán igazságosnak ítélni, legfeljebb pártatlanként fenntartani a ringet.

    Ahogy van a Twitter, Face mint felület hozzá, úgy nőttek ki a földből néhány év alatt a z Influencerek.
    Trump is és minden nagy tömegekre befolyással bíró ember Influencer.
    Az USA elnök egyértelműen az.

    Viszont, párthovatartozástól függetelenül nem férhet bele olyan kijelentés hogy nyertem, mikor még a szavazatok nagyrésze számlálás alatt áll.
    Mikor vesztésre, pedig csalást kiáltani.
    Illetve hónapokkal ezelőtt olyat kijelenteni, hogy ha Nem Ő nyer majd, az csak azért mert mások csaltak.

    Ilyet egyszerűen nem tehet meg se Trump, se Biden semelyik regnáló véleményformáló vezető bizonyítékok nélkül.
    Ugyanis a demokrácia, a jog-és igazságszolgáltatás alapelveit, hitét ássa alá az egyszerű és a politikát csak 4 évente követő, bármilyen szimpátia alapján követőeben.
    Egyszerűen nonszensz ilyen indokkal milliókban gyanút kelteni, hangulatot kelteni és harcba hívni.

    Kínában tudjuk (sejtjük), hogy lecsuknak-elhurcolnak, ha ellent mondasz a hatalomnak. Nem véletlen, hogy ha valaki felemeli a hangját, kis idő múlva megtérve, homlokegyenest már mást nyilatkozik.
    Ahogy itthon is tulajdonképp, puha módszerekkel ellehetetlenítenek, ha konkurenciája akadsz a kormányközelnek. Az ellenzék, saját szerencsétlenségén túl kvázi tehetetlen ilyen mértékű hatalommal szemben.

    Ahogy a Jogállamisági feltételek szigorítása az Északi országok részéről, tulajdonképp egy jószándékvezérelt dolog lehetne.
    Én fordításomban olyan mint drogosnak adni még egy lövést. Egy kis ideig nagyszerűen érzi magát, aztán visszacsúszik a saját posványába, mert Önerőből már nem akar változtatni, bizonyos okok miatt.

    Naív vagyok? Lehetséges. Mégis hiszek a valódi demokráciában, és az olyan jövőben ahol a szociális háló az elesettek felsegítése és a társadalomba való visszailleszkedését segíti és a résztvevők nem a kihasználásán törik a fejüket.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák