Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    Üdv :)

    Az alkotáskészség és a teljes alapanyagok egyéni és az elképzelt szerinti megvalósítás szintjén egyértelműen a robot a nyerő 【MSI PRO MOD】Xpower loader by info

    De a szívemhez nagyon közel álló DOOM és annak egy hihetetlen szép kivitelezése miatt ezüstérem részemről! 【MSI PRO MOD】At Doom's gate by mattoc91
    Viszont későbbiekben hagyjuk el a meglévő számítógépházat...Mert ilyet már csináltak

    Az ENT és az ECOSPHERE is nagyon szépen mutatja az alkotókészséget és az álmok/képzelet megvalósításának vágyát. Őket egyenrangúként bronzra érdemesek! De csupán azért,mert látni vélek bővítési lehetőséget bennük! Teljesség esetén egyenértékű enne a DOOM project-el.(vagy jobb!)

    A DELOREAN-nél több részletességet vártam volna,szerintem siettették a projeck-et és emiatt az apró részletek elmaradtak. Ha a következő modversenyre készültek volna el,akkor mindenképp helyezésértékű lenne számomra! A DOOM-al egyenértékű lehetett volna akkor.

    A Polar moddingban nagyon látszik,hogy szépen és sokat tud dolgozni a megalkotó. És emiatt nagyobb látványt várnék el..Legalább a több szín,vagy változatosabb forma.

    A Nocturnal Hunter -hez kicsit több testrész illene.Egy szép megegyező dizájnos emelvény. Például egy tojásból nyúlik ki ez a fej,ha már hüllőről esik szó.

    A KRAIT EDITION -nál is tetszetősek az átalakítások,mindenképp kíváncsian várom a további alkotásokat :) Csak kevesebb meglévő alapanyagból...több önálló elemet bele.

    A többinél csak azt látom,hogy pénz dögivel van...idő is....és a már szinte 100% kész darabok összerakása eggyé. Másféle versenyre tudom elképzelni. Jelen esetben csak azt látom,hogy maguk az alkatrészgyártók egyéni ötleteik össze lettek válogatva.

    Mindenképp gratulálok a résztvevőknek és különösen az általam értékelteknek! :R

Új hozzászólás Aktív témák