Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Ericsson A1018 volt a kezdet, majd T10, de sok helyen leírtam a listát, erre nem fordítok időt most.

    De. Kb azt érzem, hogy a régi gombos Ericsson/Sony Ericsson vonalat az érintőképernyős vonalon a Samsung viszi tovább. Amennyire használhatatlan volt bármilyen nyomógombos Samsung, még a 17 színű ledes visszajelzős (talán) B210 is, annál jobban felhasználóbarátabbak a jelenlegi vasak.

    Kb nem érzem az igényét a romolásnak amit úgy a K750/W800 körül kezdtem megszeretni, és úgy a Samsung Galaxy S Advance-ig tartott nálam...
    Jó, persze a kisördög piszkálja mindig az ember fiát, ezért az S5 Minire is raktam (utólag indokolatlanul) LineageOS-t, de persze nem volt olyan használati élmény, mint a gyári romon. Ok, anno hozzászoktam, hogy a Spica alatt voltak kitchen weboldalak ahol olyan romot kattintgattál össze amilyet akartál, olyan appokkal amire szükséged van. Itt ma már ez nem hozta meg az éményt.
    Egyszerűen ahogy kijön a boltból jó. Viszont a mesterséges avítás már annyira nem tetszik. :(

    Szerk.: Kb 2001 óta telefonon élek, talán 2006 óta van egyáltalán PC-m, de azt mindig sokadlagosnak tekintettem.
    Emlékszem a mail-to-ftp oldalakra, (Köszönet Jacusa) a wapról szerkeszthető wapoldalakra (Köszönet Aryes) de ma már sokkal könnyebb dolgunk van. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák