Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz Luser2000 #818 üzenetére

    Szerinted mire? :D
    Kellett hozzá a Flashtool 0.6.8.0, amivel fleteszed az új firmware-t, aztán maga a 6.0.A.3.73-as firmware (ne tévesszen meg a .71-es végződés, csupán elírás a névben).

    (Ez [ >> fastboot_with_Android_USB_file.zip] nemtom, mennyire szükségszerű, de én leszedtem, mert Flashtool ill. a Windows mindig azt írta, hogy "S1Boot Fastboot" illesztőprogram nem található, aztán végül is csak elindult a folyamat, hogy azért mert letöltöttem, vagy nem, passz.... :) )

    Tehát firmware kicsomagol (504,6 MB) valahová (vagy az alap C:\Flashtool\firmwares mappába), Flashtool elindítva >> "villám" jelre klikkel >> "Flashmode" kiválaszt >> "OK" >> firmware kiválaszt/betallóz >> "OK" >> utasításokat követ (telefont kikapcsolni, majd nyomva tartott hangerő gombbal (én "hang le" gombot nyomtam) a telót a PC-hez csatlakoztatni. Némi illesztőprogi bizergálás után elindul a flash-elés. Nálam ötödszörre sikerült a Flashtool-nak a telóhoz folyamatosan csatlakoznia :).

    Pár perc alatt lefut a téma (91%-nál egy időre megállt, na mondom, ennek vége :) ), gépről teló leválaszt, és a telefon egy végtelennek tűnő bekapcsolási folyamat után feléled....A korábbi beállításaink, alkalmazásaink nélkül. :D

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák