Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siriusb

    veterán

    válasz Kaci84 #3656 üzenetére

    Mégiscsak egy mobil, nem?
    Ezzel teljesen egyetértek, mégis azt mondom, ha csak telefonálásra kell, ott van tízezerért egy butafon, az a legjobb választás. A technológiák és a technika fejlődésével egy készülék több és több funkciót képes ellátni, s azokat egyre jobban. Természetesen célszerszámként még mindig az a termék a legjobb, amit kifejezetten az adott célra fejlesztettek ki. Mindannyian azért mentünk el az okostelefonok irányában, mert vannak hasznos oldalai. Sokkal jobb egy 22"-os monitoron netezni, de szükséges lehet elolvasni egy emailt, vagy megnézni az internetet, neadjisten navigálni - amíg valahol téblábol az ember.
    Vannak kompromisszumok, azokkal együtt kell élni. El kell dönteni, mire van szükséged, mire nincs, hiába gondolod, hogy az nagyon kell, s nem utolsósorban meg kell nézni, mindez mennyit ér meg neked forintban.
    Szerintem.

  • Siriusb

    veterán

    válasz Kaci84 #3660 üzenetére

    Nekem tetszik a telefon, de összehasonlítási alapom nincs.
    Kinézet: nekem bejön.
    Net: keveset használtam, nincsenek nagy elvárásaim, elvoltam vele.
    Filmnézés: kipróbáltam a MindigTV élő adását, szerintem rendben volt.

    Szerintem jó a kijelzője is, szépnek találom a színeket és a képminőség is jó. GPS gyors és elég pontos. Kipróbáltam gyalogosan, hogy a lépéseim és a megtett távolság mennyire van összhangban, szvsz egész jó volt. OsmAnd navigációnál néha tapasztaltam (csak GPS), hogy néha elveszti a jelet, majd megpróbálom másik navigációs progival is, nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez a telefon hibája lenne, különösen úgy, hogy ilyen problémát sehol nem olvastam.
    Ami nagyon zavar, hogy Stamina módban nem működik a LED értesítés, illetve hogy a csörgés hangereje és figyelmeztetések hangereje össze van drótozva, nem állíthatók egymástól függetlenül.
    Viszont hardverben elég jó többek szerint, ami szerintem fontos tényező a vásárlás előtti döntés meghozatalában. Valamint az a szubjektív véleményem, hogy kellemes kézben fogni, nem azt érzem, hogy valami gagyi vackot tartok, amit utálok használni.

Új hozzászólás Aktív témák