Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Fehércápa #2199 üzenetére

    Mérettel szerintem nem lesz gond, Wave is csak 3,3". Ha már ilyen minőségű képeket lehet vele lőni, akkor öcsémnek elég is. Mondjuk reméltem, hogy a folyamatos fényt cserélik villanásra, de úgy látszik nem (Vivaz Pro-nál is ez volt, nekem nem is tetszett, de szerencsére nem az enyém volt). Az androidnak hála az legalább van alternatív app fotózásra. Ami még fontos lenne, hogy filmezni tudjon vele, de az eddigi androidos tapasztalataim alapján ezzel nem lesz gond (pl egy MX Playerrel valószínűleg a 720p sem fog gondot okozni). Meg hát az alapok, mint telefonálás, sms, FB, net, stbstb...

    sdd2: nem kell neki béta ICS, elég lesz a stabil GB is, aztán majd idővel csak lesz rá frissítés. Képekkel majd megyek ;)

    tomy86: párom Skate-je sem egy erőmű, sőt a Ray-től el is marad, de mégis használható. Annál csak nem lesz lassabb...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák