Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz fanti #10 üzenetére

    látod ezt nem értem én se
    ne mondja már nekem senki, hogy az amd-nél nem tudták mennyi a gyártókapacitásuk amit már jó előre le kellett foglalniuk a tsmc-nél
    mert nv egy pöts', ki kell jönni valamivel hogy eljátsszák a jó fiút, önként és dalolva árcsökkentés, jobb teljesítmény, aha persze ( :
    de amd mért nem tojja le, ha úgy sincs készletük? de legalább a cpu-t ne hazudták volna be, intel golyókat vakarászik csak
    senkit nem érdekelt volna ezekből most semmi, ha nem hazudják be, így biztos több pénzük lesz a részvényeseknek, hogy nem létező termékekkel versenyeznek
    mindkét banda egy orbitális kotsog' hazug tróger, totálisan hülyének nézik az állítólagos vevőiket

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Feri7619 #69 üzenetére

    ez a bányászós alternatív baromság is pfffff
    mert nyilván a megújuló forrásokhoz szükséges eszközöket a szentlélek szüli oda, nem kell ahhoz gyár, gyártani sem kell, és szállítani sem
    meg persze nem is döglik meg és nem lesz belőle szemét
    ezeket a nagy bányász fiúkat bevágnám szénbányába úgy fél évre, osztán' adják elő újra a megújuló blablájukat utána is
    azt az energiát értelmes célra is fel lehetne használni, nem ilyen sz@rokra
    nem mintha a gamelés ilyen tekintetben bármivel jobb lenne, de legalább nem is áltatom magam vele, max megpróbálom redukálni az energiát ami kell hozzá - és nem a villanyszámla miatt, mert ez a másik nagy divat, hogy eddig tudnak elszámolni sokan -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz martonx #82 üzenetére

    mit lehet kapni?
    listázva van, nem kapni lehet, ezek között próbálj már meg különbséget tenni
    egy héttel indulás után esélyem se volt venni 5xxx-et - normál áron, ami eleve drága, de azt elfogadtam -
    első nap első fél órájában lehetett kapni, de sokan nem kapták meg, 1-2-3 hétre törölték sokak rendelését
    ryzen 3600 már 3 hónapja nincs alzán, ahol lehet kapni már rohadt drága, és nem a gyenge ft miatt, az nem indokol annyit
    lóPh@szt lehet kapni, nem terméket

    Reggie0
    ez így van
    ámbátor van egy tippem, hogy a bányászok aránya/fogyasztása egy "picikét" nagyobb mint a gamereké - én csak attól kapok hülyét, ha jönnek a megújuló energia hülyeségekkel -
    pc-s gamer szegmens már nagyon kicsi, bányászatot meg már cégszerűen űzik sokan
    eco gammerkedésre' ott a series s, 75w-nál még nem láttam fentebb, de inkább 60-65 környékén mozog játék alatt
    a pc-m 5x w volt win desktop idle platinum táppal ( :

    Bennyboy
    persze hogy nem számoltak, mert ehhez 8 általános is sok
    két-három diplomásoknak nem ment kiszámolni, nyilván ( :
    nettó idiótának nézik a vevőket és a pofánkba hazudnak, ez benne az undorító

    relixo
    amd-t soha nem tekintettem jótékonysági intézménynek, oda árazott ahol eladni tudott
    az, hogy a semmiből küzdötték fel magukat egy-két évtized alatt az zseniális
    de nálam innentől hiteltelenek lettek, ugyanúgy kalap sz@rt nem ér amit mondanak mint a riválisuknál
    nyilván azt se számolták ki nagyon okos sok-diplomások, hogy felépíteni valamit azt qrva nehéz, de lerombolni azt végtelenül egyszerű és könnyű, hát sikerült nekik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Reggie0 #102 üzenetére

    először is tisztázni kellene a gammer kérdést, mert telefonos gammer is van, mindent összegezve sok gammer' van
    én kimondottan pc-s kérdésre értem, ez a szegmens egyre jobban csökken - ettől még nyilván aki pl konzolra vált ugyanúgy fogyaszt más eszközzel -
    és pazarlás szempontjából a játék sem jobb a bányászatnál, ez nem kérdés
    de mint mondtam nekem nem kimondottan a bányászattal van bajom, ha valaki úgy akar pénzt keresni hát keresse, közvetve-közvetlenül minden munka szennyezi a környezetet
    az a bajom, amikor jönnek a megújuló baromságokkal
    miközben rengetegen a munkahelyükről tolják/tolták, és a megújuló forrásokhoz ugyanúgy kellenek eszközök amiket le kell gyártani, stbstbstb

    (B)[Prolixus](/B)
    ezzel így vagyok én is, sok mindent megértek, de vásárlóként nem érdekel
    és ezek messze nem tisztességes üzleti magatartás kategória amit leművelnek
    én pl nem adtam el semmimet, hogy majd megveszem a következő sz@rjukat, de sokan eladták, oszt' most vagy tudnak lőni valamit, vagy már a régi eszközt sem tudják használni
    pontosan tisztában voltak vele a gyártók, hogy ebből nepperkedés lesz, pontosan látszik mennyire érdekli őket
    ők mindent megtesznek, persze hogyne, elejétől kamuznak, nem szeretem mások felmenőit szidni, de a qrvaanyjukat' azt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz wattafaka #104 üzenetére

    de érted, azért adja el mert azt mondják neki jön az új, különben nem adná el
    nem mondtam hogy bárkit sajnálok, de ez inkorrekt
    és sokszor nem 5e ft-okról van szó, hanem sokkal többről, teljesen ésszerű ha valaki el akarja adni új gen előtt, épp nemjáccós' korszakában is lehet

    martonx
    nem így működik náluk
    3070-ek pl szoktak lenni, vettem is, azóta is tudtam volna venni többször, legutóbb tegnap is, 3070 topikba betesszük ha épp elérhető valami
    de, ehhez figyelni kell vagy scriptelni, ez ugyanúgy nincs, néha beesik pár db, esetleg nagyobb készlet, percek alatt elfogy
    egyszer volt talán h gw-ből volt kb egy órán keresztül
    de ugye ez a valós igények 10%-ra sem elég
    5xxx meg egyáltalán nincs
    ahogy konzolok is kikoptak, amikbe szintén amd gyártja a soc-ot, illetve nyilván nem gyártja
    nem tudom mit csesztek el, de azt nagyon

    Reggie0
    tisztább lehet, szennyező attól marad
    tegnap barátommal témáztunk autókról, értelmes gyerek, mondja megy akkor villanyossal
    mehet, de le kell gyártani, gumi kopása ugyanúgy szennyez, max nem füstöl az ember pofájába a belső égésű motor
    de tölteni kell, amihez energia kell, amit meg kell termelni, és a kukás akkuk majd mennek veszélyes hulladékba, arról nem beszélve hogy milyen a gyártásuk
    ha gyalog indulok el 500km-re, akkor is 1-2-3 cipőm elkopik míg odaérek, tehát szennyezek, max kevésbé
    csak azzal van bajom, aki úgy adja elő az alternatív energiát mintha az világmegváltó lenne, pedig nem, csak a kisebbik rossz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz wattafaka #111 üzenetére

    behazudták az árat is
    ha az ember vga-nál rákalkulál még 30%-ot msrp-re, az már a gaming x szint kell legyen customból, ha még 10%-ot rákalkulál magyar kapsziság felárra, akkor is 40% msrp árhoz képest
    ezel lehetett kalkulálni, azzal nem, hogy semmi nincs, de az is qrva drágán:)
    lehet felelőtlenség így matekozni, az viszont legalja, amit a "gyártók" műveltek - nem gyártók ezek, hanem bohócok, abból is a rosszabb fajta, amin még röhögni se lehet -

    szerk:
    Televan
    nekem elment tőlük a kedvem, ennyit sikerült elérniük
    úgy nem kell 3070 se hogy vadásznom kell rá, és kényszerből kell vennem pl a gw-t, ami az egyik legjobb kártya, de akkor is először kényszerből vettem, mert az volt - igaz másnak vettem, de magamnak is csak azt tudtam volna -
    max munakgépet veszek pc-ből innentől, egyébként is orbitális pénztemető, de ha nem kell a pénzem akkor nem
    kis s-t sikerült vennem, számomra legfontosabb játék simábban fut mint 3600+5600xt/3100+3070 kombóval, pedig sallang is tisztességes volt alattuk
    grafika butább, de "érzésre" lagg mentes 120hz ( :
    legalább ennyi kiderült
    azt is megértem aki azt mondja covid miatt ez legyen az ember legnagyobb problémája
    jogos
    de az elv, hogy a pofámba hazudnak, és mindenkinek, akikből elvileg élnek
    ráadásul pont a covid/tél kombó miatt akartam személy szerint valami gamer gépet, tavasztól felőlem rájuk is rohadhat:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz martonx #124 üzenetére

    ezt matekoztam én is ki már párszor
    nyilván ms-sony kemény szerződést íratott alá velük, ők pedig megduplázták az első körös 5-5m soc rendelést
    de, ez legyen az amd baja ha belement, ettől független belehazudott az orcánkba'
    még a vga-ra fogjuk rá hogy nv miatt "rákényszerült" a bejelentésre, de cpu-ra nagyon nem
    ahogy nézem nemhogy 5xxx-et, de lassan már 3xxx-et sem gyártanak - itteni boltok kínálata, árai alapján nekem ez jön le -

    EXA
    én az intelt várom, ő is bejelenthette volna idénre a nem létező készletét ( : így nagyon kilóg a sorból...

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák