Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    válasz Ayanlith #778 üzenetére

    Azért az elég jópofa, hogy az egy oldalas válaszukban van egyetlen mondat, ami egyébként csak egy feltételezés.

    No de a szoftverhez szólva:
    Honeycomb:
    A HC-ra okkal mondhatom, hogy egy használhatatlan bughalmaz. Ezen felül lassú, laggoló...
    Akku időben egyébként egész jónak mondható, viszont nincs az az isten, hogy akár 1-2 óra többlet üzemidőért beáldotta az ember a használhatóságot.

    ICS:
    No, igen itt jött a nagy megkönnyebbülés, mert ICS-el ténylegesen olyan érzés volt, mintha egy teljesen új, hardverben 3-4x erősebb táblagépet nyomtak volna a kezemben.
    Akku időben ez szintén jó volt, viszont az ICS-hez tartozó modemek, nekem gyengécskének tűntek, a HC romokban használt modemek erősebbek voltak.
    Csak ugye sajnos hivatalosan kis hazánkban erre is jó sokat kellett várni, illetve még mindig nem minden variánsra elérhető.

    JB:
    Itt már a kinézet is nagyban változik, ez sokak számára idegen, sokan pont e miatt tértek vissza régebbi ICS romokra. Szerintem szokható, sőt nekem könnyedebbé, átláthatóbbá teszi a használatot.
    Sebességben, bár hihetetlen, de még rádob az ICS romokra, sőt akku időben sem marad el tőle, talán a HC romok üzemidejét is simán hozza.
    Ami még fontos, hogy a JB alatt alkalmazott modem, már jóval erősebb az ICS romokba épített modemeknél, így mondhatni ez a tökéletes variáns, erre a táblára.
    FC, fagyás, random restart nincs. (soha)

    Röviden, tömören így fest a 7plus szoftverileg, mindenképp érdemes majd a JB-t használni.
    Bár nem kell egetverő változásokat várni az ICS-hez képest, azért úgy érzem, egy picit mindenben jobb a JB.

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák