Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Van pár dolog, ami érdekelne ezekkel az okosórákkal kapcsolatban. Nekem tetszenek, de ez a tetszési index leginkább abban merül ki, hogy olyan kinézetű időkijelzést használhatok amilyet szeretnék, akár naponta váltogatva. Viszont csak ezért meg nyilván nem érné meg okosórát vennem :N Ami nem tetszik bennük, az üzemidő. Nyilván nem várok el egy hónapot, de azért egy hét jó lenne.
    Mivel vannak itt akik használnak okosórát, mi lehet a max amit kibír, kikapcsolva mindent, tényleg csak szimpla óraként használva? Időkijelzés, ébresztés, mint egy 'hagyományos' óra.
    Másik, hogy szép dolog a gps, de mikor egy 2600-as telefonaksit is 4-5 óra alatt 'szárazra szív', akkor meddig tart ki egy 380-as? :F (persze telefonnál ott van még pl. többek között a FHD kijelző is, így sejtem ennyire egyszerűen nem összehasonlítható)
    Aztán ott van még a wifi/bluetooth/gsm használat, nyilván nem folyamatos, de csak meríti mindkét készüléket pl. az állandó BT kapcsolat, nem? Milyen mértékben? De gondolom ez is függ a használt protokolltól, nem mindegy, hogy 2.0 vagy 4.0 a BT. (Nekem S4 + 2.0-ás BT hangszóró, 4G-n streamelve netrádió, 2 óra alatt 50%-ot merült a telefon.)

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz guriga1234 #78 üzenetére

    Nyilván, mindenki másképp definiálja a megfelelő időtartamot. Az S4-re is azt mondták, átlagos használat mellett másfél napot is kibír 5 óra kijelző idővel, aztán nálam ez maxx 16-18 óra (volt hogy délután egyre már majdnem lemerült) és mellé 2.5-3 órányi kijelző (pedig nem hinném hogy túl extrémen használnám, játék pl. nincs is benne), így ha ezt hozná nálam az óra, akkor nincs sok értelme :)
    5 nap az azért már elfogadható időtartam lenne, ha tényleg csak óraként lenne használva. Az is elfogadható lenne, ha stabilan kibírna egy napot (végülis éjjel alszom, mindegy hogy asztalra vagy dokkolóba teszem ilyenkor - bár ekkor meg mi értelme a rezgéses ébresztőnek...), viszont egy kicsit is aktívabb, gps+BT+edzés+akármi kombót nézve nehéz elhinni, hogy kibírna akár 10 órát is.
    Egyszer majd szerzek egyet, de elsőnek most telefont akarok cserélni.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Memmaao #91 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy problémás lenne asztal helyett a bölcsőbe rakni. Csak ha tud (feltételezem, nem állítom) rezgős ébresztést, akkor ennek a funkciónak gyakorlatilag semmi értelme, ha az éjjeleket meg a bölcsőn tölti :) 4-5 nappal már elégedett lennék, mivel pl. hét közben reggel ébreszt a munkába, péntek este meg nem érdekel ha éjjel a töltőn lenne, és mivel hét közben bírná az öt napot, a hétvégi kettőt intenzívebb használat mellett is hozhatja. A gps része is érdekelne, legutóbb pl. a repülőutat rögzítettem a telefonnal :) bár nem mentette túl jól. Majd ha lesz felesleges £349-em rá, egyet lehet bepróbálok. Eredetileg pebble-t akartam, de ez az S3-as jobban tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz Zedlog #96 üzenetére

    S4-em van, és S7 Edge-t készülök venni. És pont most láttam egy hirdetést az újságban, hogy ha 28.02.17-ig veszek egy S7E-t, akkor kapok mellé egy Gear Fit 2-t (uk) :) (Vagyis egész pontosan 'claim'-ot ír, ami ha jól sejtem nem pont szó szerint ez.) Még egy ok, hogy S7-E legyen... :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák