Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff

    tag

    válasz helixP #28844 üzenetére

    Jól sejted, bár lehetőségem lett volna rá, de valahogy nem éreztem szükségét a ROM-olgatásnak. A fényerőt is egyszer beállítom aztán kb soha nem nyúlok hozzá, ettől még másnak lehet más igénye.

    lcdtv: Tegnap volt az első éjszaka hogy a telefont teljes feltöltés után használatba vettem. BT be volt kapcsolva, wifi ki, két kártyával lógott két külön hálózaton, a telenor mindössze egypálcás térerőt tudott és így merült szinte kerek 8 óra alatt 6%-ot. Bár ez annyira nem mérvadó mert mielőtt használatba vettem volt némi takarítás a készüléken. Viszont elgondolkodtató hogy nálad mi okoz egy éjszaka alatt 10 de inkább 12% merülést. Kerestem de nem találtam a régebbi stock droidok wakelock kijelzését, amin látni lehetett mikor volt ébren a telefon és mi ébresztgette fel. N4-en N5-ön határozottan emlékszem rá hogy volt és N6P-n is úgy rémlik Nougat alatt volt. Oreo alatt néztem tegnap és már nincs azon se. Megeshet hogy egy abd-vel kellene a pontosabb adatokért ránézni.

    Akit esetleg érdekel/érint: Tegnap végre megjött a tok amit rendeltem (Poetic Affinity), akinek bejön az átlátszó tok, de nem szeretne szilikont, annak csak ajánlani tudom. Kemény plexi tok, a telefonon csak annyit vastagít mint egy szilikontok, az oldalán csúszásgátló kiképzéssel, a sarkain bumperekkel, a hátulján pedig két vékony felfelkvő felülettel hogy ne a plexi karistolódjon sík felületre letéve illetve hogy ne rázza le magát az üvegasztal széléről. Eddig nem mertem használni a telefont mert egyrészt a szokásosnál "csúszósabb" a kezem (ügyetlenség) másrészt pedig a telefon is annyira csúszik mintha egy vödörnyi takonnyal borított angolnát kellene megfogni. De így már végre nem csúszkál.

Új hozzászólás Aktív témák