Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    sziasztok!
    vettem egy üveget s22+. addig túrtam az olcsó termékeket amazonon amíg kommentek között nem találtam egy olyat ahol többen mondják hogy jó mint ahányan hogy rossz. (+ nem uv fénynel kell felrakni, és nincs lyuk kihagyva az olvasónál)
    [link] és nem rossz :) nem 100%os, de használható a hétköznapokban, van hogy nem akarja elsőre, másodikra (pl kézmosás, zuhany után) kicsit másképp rakom, jobban rányomom és megtalálja. kódot 2 hét alatt 1x kellett ütnöm fel nem ismerés miatt. (jobb hüvelykujj 2x, bal 1x, feleségem 1x van rögzítve) Természetesen felrakás után nem működött, újra kellett mindent rögzíteni, mint írtam nem mindig elsőre egyezik, sztem hosszabban kell odarakni mint előtte, (lassabb a felismerés?) de nekem ennyit bőven megér hogy van valami a kijelzőn. kamerára nem raktam fel az üveget.

    más:
    a kamera egy fos. semmivel nem jobb mint a s10+ kamerája ugyan azok a hibák megvannak. a lámpafénynél a gyerek feje olyan mintha régi kifeherédett égésfoltok lennének rajta. másik (laptop töltő) fekete háttéren a fehér betűket úgy elmossa mintha 3dbe lennénk. az olvashatóság határán van. A kép legeslegközepe rendben van a legszéle meg szinte olvashatatlan. nagyon rossz :W aki rendes kamerát akar ami beltéren lámpafénynél is műköpdik vegyen iphone-t (13pro megoldotta) vagy valami mást.

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz kenwood3 #10066 üzenetére

    ez nálam is van. se a kihangosító se a normál hangszóró nem volt jó, ilyenkor kb offos a telefonálás. Eddig 1,5 év alatt asszem 3x fordult elő, 1x teloreboot, 2x lesz.rtam. "hivj a másikon" és nem volt telóreboot meggyógyult....
    Mintha a hidegben 0fok körül csinálná, bár a teló a zsebből elővéve nyilván nem hideg. De nekem eddig csak kültéren volt hideg/hűvös időben. mint írtam ezen ritkán telózok, pláne télen kültéren, de még nem teszteltem hogy valóban ez a kiváltó ok)
    s22+ yettel-es a teló is meg a sim is, még félév garis, még nem gondolkoztam mit lehet tenni, beviszem és? mikor mutatnám valszeg pont jó lenne..... egyenlőre csak morgok magamban

    más: nekem nem tetszik a új UI.
    régiben volt képernyő méret állító. azt most hol találom. olyan kövérek lettek a betük hogy azt gyanítom visszaállt kissebb képernyőméretre... (bár a képernyőfotó azt mondja 1080*2340)

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák